cin musallatı

Tılsımlar

Aşk tılsımıbağlama tılsımları ve rızık kısmet tılsımları ve daha nice konudaki sıkıntılarınızın gitmesi için mutlaka arayınız. İLETİŞİM SAYFASINI okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz veya arayabilirsiniz.

Tılsım nedir. Vefk ilmini açıklarken doğa üstü bazı ruhani varklılardan bahsetmiştim. Bunların yapıldıktan sonra bir takım etki tepki sistemi ile çalıştığını anlatmıştım. Tılsımlar bahsi geçtiğinde yine yakın şeylerden bahsedeceğim. Farklı olan şey yapılma şekilleri ve bazı kaidelerdir. Tılsım, kelime manası olarak ta doğa üstü güçler büyülü muskalar gibi anlamlara gelir. Vefklerden farklı olarak bir kareler içinde yazılması şart değildir. Ve yapılması veya yazılması çok daha basittir. Bu düzenekler yine bir mekanizmanın çalışması gibidir. Yapılan iş için görevlendirilecek olan çeşitli tılsım cinleri veya başka çeşitli varlıklar yapılan işlem sonucu uyarılır. Bu uyarı neticesinde görevli atanması yapılması gerekir. Bu sebeple tılsım yapmak isterken yanlışlık yapmamak gerekir. Yanlış iş yapılırsa eğer yanlış bir mesaj yada istek yollanacağı için maksada ulaşmak çok zor olur. Yada yanlış bir yere gideceği için istenilenin yada umulandan çok daha değişik bir netice ile karşılaşılabilir. Bu nedenle tılsım yaparken nelere dikkat etmek gerekir bunları iyi bilmek gerekir.

Tılsım, sadece harfler rakamlar veya bazen simgeler eski devir alfabeleri ile yapılabilir. Tılsım yapmak için ayetler dualar esmalar veya farklı şeyler de kullanılabilir. Tılsımlar sadece yazı ile değil aynı zamanda bazı sözler ve diğer nesneler kullanılarak ta yapılabilir. İster kullanılan malzemeler olsun ister diğer yukarıda açıkladıklarımız olsun hepsi bir arada yada birkaçı da bir arada kullanılabilir. Vefk gibi karelerin içine yazılmış, veya bir daire içine yazılmış, bir insan sureti şeklinde yapılmış olan tılsımlarda olabilir. Çizgiler ile kullanılan bir takım tılsımlar vardır. Çizgilerin çizilmesi, bazen o çizgilere yazılacak olan sembol yada simgelerin değip değmemesi, taşıp taşmaması önemlidir. Dikkat etmek gerekir. Vefkler de kareler öncede çizilip, uygun vakti geldiği zaman vefk haneleri doldurulabilir. Bazı istisnalar olsa bile bu böyledir. Tılsım yaparken, tılsım çizgisi bile önemlidir. Hatta sağdan sola yada soldan sağa çizilmesi dahi önem taşır. Diğer yerlerde bulamayacağınız bir bilgi daha vereyim. Şer işler için çizgi soldan sağa, hayır işleri için ise sağdan sola çizilir.

Çok fazla çeşitleri olduğu için sayfamız bunların hepsini izah etme konusunda çok yetersiz kalacaktır.  Kısmet açma tılsımı denmiş ise, o yapılan işlem istenilen veya isteyen her kim ise onun evlilik kısmetinin açılması ve evlenmesi  için yapılacak demektir. Eğer büyü bozma tılsımı deniyorsa , büyü bozmak için tılsım yapılacak ve bu tılsım büyülü hasta tedavisi için kullanılıp iptal edilecek demektir. Bunun gibi çeşitli yapılış amaç veya yaradıkları işlere göre değerlendirilebilir. Yakılacak asılacak gömülecek serpilecek sürülecek taşınacak içilecek ve daha fazla şekillerde kullanılabilir.

Tılsım yaparken, cinlerin de müvekkil olarak görevlendirilebileceğini belirttim. Bazı tılsımlar bir takım cinleri, veya cin kabilelerini harekete geçirmek için kendileri tarafından verilir. Tılsım ne kadar etki eder sorusuna bazıları, tılsımın ömrü cinin ömrü kadardır diye yazar. Bu çok yanlıştır. Tılsımların bir kısmı kıyamete kadar gidecektir ve etki edecektir. Çünkü bu tılsımlar belli bir cine hitap etmez. Bu yüzden tılsım cinleri dediğimiz olayla uzaktan yakından alakası yoktur. Örneğin günlerin ayların tılsımları kıyamete kadar etki edecek tılsımlardandır. Tılsım cini dedikleri ise bu sistem içinde görevlenen, cin taifesi içindeki, o mekanizmaya bağlı görevlidir. Tılsım çeşitleri için kısa ve öz bilgiler ile kafa karıştırmadan sizleri bilgilendirdirdim. Diğer yazılarda geniş özetlerini bulabilirsiniz.

başari büyüsü ,tilsimin acilmasi ,en guclu tilsim ,tılsımlı dualar ,tılsım nasıl etki eder ,еn guclu tilsim ,serpil alaca,tılsım etkileri ,tılsım ne zaman etki eder ,guclu olmak icin tılsım ,Aşk Tılsımları ,Bağlama Tılsımları, aşk tılsımı, aşk tılsımları, bağlama tılsımı, bağlama tılsımları, başarı tılsımı, büyü bozma tılsımı, en etkili tılsımlar, en güçlü tılsımlar, en kuvvetli tılsımlar, en tesirli tılsımlar, etkili aşk tılsımları, etkili bağlama tılsımları, etkili tılsımlar, kısmet açma tılsımı, kısmet açma tılsımları, kısmet tılsımı rızık tılsımı, rızık tılsımı, şans tılsımı, şans tılsımları, şirinlik tılsımları, tılsım çeşitleri, tılsım cini, tılsım cinleri, tılsım hakkında bilgiler, tılsım ilmi, tılsım nasıl yapılır, tılsım ne anlama gelir, tılsım ne demektir, tılsım ne işe yarar, tılsım ne kadar etki eder, tılsım nedir, tılsım neye denir, tılsım yapan hocalar, tılsım yapan medyumlar, tılsımın etkileri, tılsımlar

Incoming search terms:

  • Tılsımlı dualar
  • en güçlü tılsım
  • geçmişi bilen hoca
spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.