Tılsım Nedir

Tılsım adı verilen uygulamalar Muska yapımı ve etkilerinden tamamen uzak olup son derece etkili bir uygulama olmaktadır. Tılsım yapılma çeşitleri bir çok yönlü uygulamalar ile gerçekleştirilmiş olup gerçekleştirilmesi istenen etkiler düşmanı yenme, şöhret ve üne kavuşma, zenginlik gibi sebeplerden dolayı gerçekleştirilmektedir.

 

Tılsım çeşitleri balık tılsımı, baykuşlu tılsımlar, boynuz, defne, deniz kabukları, diş ve tırnak ile gerçekleştirilen tılsımlar, fesleğen, kedi, kekik, mercan, sarımsak gibi tılsımlar bulunmaktadır.
Tılsımda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yapım aşamaları olmaktadır. Tılsımı uygulayacak olan bireyin tamamen deneyimli ve işinin ehli birisi olması gerekmektedir. Böylelikle birey yapmış olduğu tılsımdan olumlu etki ve beklentilerinin karşılığını alacaktır. Aksi takdirde bilmeyen bir kişi tarafından uygulanan tılsım modülü kişiye oldukça zararlı etki sağlayacaktır.
Tılsım konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli etken kişinin tılsım üzerinde iken sorumluluklarını bilmesi gerektiğidir. Güç ile ilgili üzerinde tılsım bulunduran birisi cinsel ilişki sırasında tılsımı çıkarması gerekmektedir. Zenginlik tılsımı taşıyan bir birey ise ateş ve demirden uzak durmalıdır. Ateş içine soğan kabuğu ve ekmek parçası atmamak gereklidir. Tılsımı oluşturan kişi tarafından bildirilmesi gereken bir çok önemli nokta söz konusu olmaktadır. Bu sayede uygulanan tılsım sonucunda kişi uyarılmalı, tılsım ile nerelere girilip nerelere girilmeyeceği bilinmelidir.

Tılsım ile ilgili bilgi sahibi olmak ve etkileri ile ilgili detaylı bilgiye erişmek için Ruhani Hoca ile irtibata geçebilirsiniz: 0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.