Şirinlik Duası

Toplumda saygı görmek adına ve sevilme uğruna uygulanmakta olan şirinlik duası iyi türde uygulanan dua kavramlarından bir tanesidir. Genellikle yapılan kişinin annesinin ismi kullanılarak yıldızı yükseltilmekte ve halk tabiri ile yüzüne nur inmektedir. Bazı bireyler vardır ki henüz gördüğünüz vakitlerde kanınız kaynamakta iken bazıları ise sevimsiz ve son derece itici gelmektedir.

Hayatında başarılı olmasına dair katkı bile sağlamakta olan oldukça etkili olan büyü uygulaması çeşitli uygulama ve yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Dua uygulaması yapılacak olan kişi bakımından ebcet uygulaması yapılmalı ve uygulanacak olan ay, hafta, gün hatta ve hatta saat uygulaması yapılarak işlem gerçekleştirilmelidir.

Tek başına uygulanan bu işlem esnasında kimi zaman ise aşk ve bağlama işlemleri de beraberinde gerçekleştirildiği gözlemlenmiştir. Profesyonel bir destek alarak uygulayabileceğiniz bu dua uygulamasını ebcet hesabı yaparak uygulamaktasınız. Şirinlik Duası Çeşitleri Nelerdir?

Güzel olma için yapılan güzellik, güzel görünme duası,

Şanslı olmak için,

Yıldız yükseltme için,

Kısmetimizi açmak için,

Evli çiftler arasında çıkan huzursuzluğu gidermek için,

Bağlamak ve aşık etmek için,

Saygı ve itibar kazanmak için yapılmakta olan şirinlik duası yöntem ve çeşitleri bulunmaktadır. Şirinlik Duası ile ilgili bilgi ve uygulamalar hakkında detaylı öneriler için Ruhani Hoca ile irtibata geçmelisiniz:0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.