Şans Açma

Şans açan hocalar arıyorsanız, Medyum Ruhani  imdadınıza yetişecektir. Ve şanssızlıklarınızdan kurtulacaksınız. İLETİŞİM sayfasını okuyup oradaki bilgilerle mail atabilir yada arayabilirsiniz.

Şans açma duası bunlardır. Bunlardan başka olanları da diğer sayfalarda görebilirsiniz.

Şans Açma: İnsanların daha önceden yaşayacakların takdir edilmesi gibi bir anlama gelir. Kader gibi bir anlamı vardır. Kader değişir mi değişmez mi sorusu sıkça tartışılır. Bilenler bilir ki, iki türlü kader vardır. Değişmeyen ve değişen kader. Bir tanesi Levh-i Mahv-ı İsbat diğeri ise Muallak Kader dir. Kişi anne ve babasını seçemez, bu değişmez. Hangi ekmeği alacaksa seçebilir. Konu bu olmadığı için nunları uzunca izah etmeyeceğim. Eğer sürekli şanssızlıklar terslikler talihsizlikler yaşıyorsanız bahtınız kapalı varsayabiliriz. Çünkü bu olağan üstü bir durumdur. Şans açmak için dua okunabilir. Veya şans açma dualarından olan çeşitli uygulamalar olabilir. Eğer Allah c.c. sizin bahtınızın kapanmasını dilemişse ve açılmasını dilememiş ise bunu kimse açamaz. Fakat bu talihin kapanması olayı yapılmış herhangi bir büyü nazar veya cinler alemi tarafından yapılmışsa bunlar açılabilir. Bazıları Allah c.c. izin vermezse olmaz der. Evet doğru, izin vermezse olmaz. Fakat aynı zamanda izin verirse olur. (Allah c.c. muhafaza) İşlenen günahlar nedeniylede olabilir. Bu konu üzerinde araştırma yapılıp ona göre çözüm üretilmelidir. Günahlarda tevbe etmek her zaman gereklidir. Büyüden kaynaklanıyorsa büyü bozma duaları ile bozulmalıdır. Nazar buna sebep olmuşsanazardan kurtulma duaları ile müdahele edilmelidir. Bunun gibi her ne bağlayıcı sebep var ise önce o giderilip, sonra şans açıklığı için dua yapılır. Bunların bir kısmı kapalı şansı açma duası olduğu halde, bir kısmı ise bağlı çözmekten çok  şans açma büyüsü  denilen artırması fazla olması içindir.

Benden yardım isteyen tüm kardeşlerim olurki kapanma sebepleri günahtandır, bunun için yollayacağım işlemleri yapmadan önce tevbe etmeleri oldukça iyi olur.  Şans açan medyumlar içinde beni arayın, size yapacağım şans duaları vefki tılsımı muskası ile şanssızlıklarınızdan kurtulacaksınız.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.