Sabun Büyüsü Nedir

Sabun ve toplu iğne ile oluşturulan kötü büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Genellikle hasım ve düşman olan bireylerce birbirine yaptırılmakta olup yapılan kişiye ciddi zararlar vermektedir.

Hakkında oldukça fazla bilgi bulunmakta olan sabun büyüsü ile ilgili kimi bilgi doğru iken kimisi ise yalan yanlış olmaktadır. Sabun büyüsünde kullanılmakta olan sabun sıradan bir sabun olmamalı. Büyü yapımında kullanılacak olan sabun cenaze yıkandığında geriye artan sabun olmalıdır.

 

Sıradan ve normalde evde bulunan sabunlardan sabun büyüsü yapılmamaktadır. Sabun üzerine 40 adet iğne batırıldıktan sonra toplu iğne olmalı ve kötülük düşünülen kişinin annesinin adı ve kendi adı sabun üzerine kazınılmalı.

 

Sonrasında ise sabunu kıble yönüne doğru çevirip cenaze namazı kılınmaktadır. Sabun büyüsü kavramında en etkili dua okunarak özel sabun duası okunduktan sonrasında sabunu özellikle rutubet alan bir yer veya bir toprağa gömülerek sureti sonucunda erimesi için bekletilir.

Yapılmakta olan her kim ise o kişi tıpkı o sabun gibi günden güne acı çekerek erimektedir. Sabun büyüsünün yapılma amacı düşman olan kişiyi yok etme veya akıl dengesini yitirmeyi sağlamak için yapılmaktadır. Oldukça tehlikeli bir büyü olan sabun büyüsü yapılan kişide kısa süre içerisinde etkili sonuçları meydana getirmektedir.

Sabun büyüsü detayları için Ruhani Hoca’dan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz:0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.