Ruhani Hoca Neler Yapar

Aşk muhabbet sevgi konuları. Ayrılan sevgilileri birleştirme, nişanı atmış bozulmuş olanları tamir etme, karı koca arasını düzeltme, kaçan giden kişileri geri döndürme.
Not: Boşanmış olan eşler ve eşcinsel ilişki, başkasıyla evli olanları aşık edip bağlama gibi çalışmaları asla yapmam, teklif dahi etmeyin. (Kötü konuşabilirim)
Çocuk Sahibi olamayanlara Allah’ın izni ile 57 Günde yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Cin, peri hadim hüddam ve diğer ruhani musallatların çıkarılması uzaklaştırılması, aynı zamanda onlara karşı korunmak.
Papaz adet kanı sabun düğüm mezara gömülen, aileden genetik olarak sirayet eden çok eski büyüler de dahil, hepsinin bozulması. Bir daha büyü tutmaması için korunma.
Nasip kısmet, rızık, iş güç, talih gibi şanssızlıklara tersliklere sebep olan bağlılıkların çözülmesi ve rızkın kısmetin artması.
Nazarın tesirlerinin giderilmesi ve korunma, Büyüden korunma ve Büyü Bozma işlemleri.
Cin peri insan düşman büyü sihir nazar kaza ve belalardan koruyacak genel korumalar.
Sara ve her türlü bedeni hastalık için ve baş göz kulak karın bel ağrısı migren romatizma ve her türlü ağrı sancının şifası.
Aklını yitirenler, panik atak psikolojik sorunları olanlar uyku bozukluğu olanlar.
Hayatta ve imtihanda başarılı olmak için yapılan çalışmalar.
Hafızasının kuvvetlenmesini isteyenler.
Uyku düzeni bozuk olanlar.

Yaklaşık 19 Yıldır Hocalık Yapmaktayım.  Şifanın vede her şeyin Allah ü Teala dan olduğu bizlerin inancı olan imanın şartlarındandır.Bu yüzden ne ben ne de başka bir cinci medyum hoca doktor şifa veremeyiz. Şifayı ve dertlere dermanı verecek olan Alemlerin Rabbi olan Allah c.c. tır.
Bizler en fazla Yüce Allah ın (c.c.) ancak takdir ettiği kişilere vesile olabiliriz. Daha ilerisi değil.Bu yüzden itikadı korumak lazımdır. Derdinizin dermanına sebep ararken imani yönden kimse tehlikeye girmesin.Allah c.c. hüküm ve hikmet sahibidir.
Yıllarıdır birçok kişinin sıkıntılarının gitmesine biiznillahi teala vesile oldum. (bütün medyumluk hocalık siteleri bu iddiada bulunur. İnşallah derdinize derman olabilecek gerek vefk gerek tılsım gerek muska ve ruhani alemler ile iletişime geçip ne gerekiyorsa yapıyorum.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.