Papaz Büyüsü Nedir

Papaz büyüsü adını verdiğimiz büyü çeşidi kişinin kendi iradesine direk müdahale edilerek kişinin istem dışı hareket etmesini ve düşünmesini sağlayan oldukça etkili büyü çeşididir. Genellikle kısa sürede gerçekleştirilen bu büyü türünün etkisi çok çabuk bireyde hissedilmektedir.

 

Tüm zamanların en etkili büyülerinden bir tanesi olan papaz büyüsü değerlendirildiğinde kara büyü adını verdiğimiz büyü türünün tüm özelliklerini gözlemleyebileceğimiz bir büyü türü olmaktadır. Yani hemen hemen kara büyü ile aynı etkiye sahip sayılmaktadır.

 

Bir insanı oldukça kuvvetli bir şekilde etkisi altına alarak hem ruhsal hem de düşüncesel etkileşimler içerisine girmesini sağlamaktadır. Bütün büyü çeşitlerinde olduğu gibi papaz büyüsü de orta çağ döneminde ortaya çıkmış bulunuyor.

Hristiyanlıkla alakası olmayan bir büyü türüdür. Filmlerde anlatıldığının tam tersi hiç bir Hristiyan din adamı papaz büyüsü yapmamaktadır. Toplumlar genellikle büyücüye değil büyüye isim takmaktadır. Bu açıdan ele aldığımızda genellikle kullanılan madde veya ifadelerin etkisi ile isimlendirilmiş büyüler olduğunu gözlemlemekteyiz.

 

Örnekle açıklayacak olursak:
omuz yağı Büyüsü, Yarasa Kanı Büyüsü, Saç Büyüsü ve benzeri büyü çeşitleri gibi. Papaz büyüsü adını İbnice ve Süryani alfabesinden almaktadır.

 

Papaz büyüsü yapılan kişilerde genellikle yapılma türüne göre etkileri oluşmaktadır. Lakin bazı bireylerde gözlenen ortak özellikler ise, kusma, anormal davranışlar, gözlerde büyüme ve benzeri olarak tespit edilmiştir.

Büyü ve dualar ile ilgili detaylı bilgi için Ruhani Hocamızı arayabilirsiniz: 0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.