medyum sumeyye

Neden Bir Medyum Arıyorum Diyorsun

İnsan, insandan, tecrübe tecrübeden hayatın her alanında üstündür. Özellikle tehlikeli sayılabilecek, çok fazla dolandırıcının olduğu medyumluk mesleğinde, başkasının tecrübesi her zaman değerlidir. Kamufle olmayı çok iyi beceren dolandırıcı medyumları anlamanın en kolay yolu, bu kişilerle çalışmak ve tanışmaktır. Elbette bu kişilerle dolandırılmadan çalışmanın bir imkanı olmadığı için, bu gibi durumlarda daha önce yanlışlıka bu kişilere para kaptırmış insanların yorumlarını değerlendirmek en doğru seçim olacaktır. Medyum hocalarla çalışan insanlar, kimin dolandırıcı, kimin gerçek medyum olduğu açık bir şekilde yorumlamakta.

Peki Etkili medyum hocalar neler yapar?

medyum

Büyü Bozma

Büyü bozma, medyumların bile bazen oldukça zorlandıkları bir konudur. Çünkü hangi amaçla yapılmış olduğundan tutun da hangi efsunlar ile hangi sihirlere maruz kaldığını en ince ayrıntısıyla didik didik incelemek gerekmektedir. Genel olarak büyü bozma, üzerinizde bulunan büyünün kaldırılması için kullanılır.

Geri Getirme

Her evlilik veya ilişkide sorunlar olabilir. Bir insanın sevdiği bir kişiyi geri istemesi kadar normal bir durum yoktur. Eğer sevdiğiniz kişinin geri gelmesini istiyorsanız, bu işlem sizin için uygun olandır. Geri Getirme Büyüsü, bu amaç için kullanılır.

Bağlama

Bu veya benzer durumlar için büyüyü yaptıracak şahsın, büyü yaptırmak istediği kişiye en uygun bağlama büyüsü çalışması hakkında detaylı en doğru bilgileri vermeli aynı zamanda kendisine en makul seçenekleri sunmalıyız. Çünkü seven kişi bu tercihleri görmezden gelecektir. Genelde sevgililerin ve evli insanların tercihi bundan yana olmaktadır.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, sabunla ve birkaç iğneyle yapılan bir büyüdür. İğnelerin sabuna batırılmasıyla yapılır. Tabi ki tutup, bir sabuna iğne batırarak böyle bir büyüyü yapamazsınız. Bu işlem yapılırken, okunan ve yazılan dualar vardır. Sizlere bu büyünün yapılmasında değil, çözülmesinde yardımcı olabilecek şifa verecek kişiler olarak desteğe hazırım.

Aşk Büyüsü ve Sevgiliyi Geri Getirme 

Mutlu olmak ve tarafları mutluluğa sevk edebilmek için gerçekleştirilecek iyi niyetli aşk büyüsü gerçekten aşk büyüsü olarak değerlendirilecektir. Bunun dışında niyeti ne olduğu belli olmayan sadece sevdiğini zannettiği kişiyi kendine bağlamak isteyen kişilerin aşk büyüsü yaptırması uygun değildir. Hissettiğiniz duyguları aşk büyüsü sayesinde sağlamasını yapabilirsiniz. Karşı tarafı kendinize bağlayarak ondan intikam almak duygusu ile aşk büyüsü yaptırmak doğru değildir. Giden sevgilileri geri döndürmek için tercih edilen bir büyüdür. Genellikle ayrılan veya ayrılma aşamasında olan kişiler tarafından tercih edilir.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü, kişinin aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmesi için uygulanan bir büyüdür. Aşık etme büyüsü uygulanan kişinin gözü büyü yaptıran kişiden başkasını görmez. Oldukça etkili olan aşık etme büyüsü, kısa süre içinde etki gösterebileceği gibi, bir sürece bağlı olarak da etki gösterebilmektedir. Ortalama tam etki oluşmaya başlar. İlk günde etki yavaş yavaş artar. Sonrasında ise büyü yapılan kişi ile yaptıran kişi arasında güzel duygular oluşur.

Gayb alemleri insanlara yardımcı ve her konuda destekleyicidir. Ancak her şeyin bir bedeli olduğu gibi, bu alemleri ulaşmanın da belli zorlukları bulunur. Belki de en büyük zorluğu kimin dolandırıcı kimin gerçek medyum olduğunu anlamanın neredeyse imkansız olmasından kaynaklanır. İnternetteki sahte kişilikler nedeniyle büyük bir çöplüğe dönen medyumluk alanı, içindeki cevherleri gizlemesi ve kişilerin gerçek hocalara ulaşmak için çaba göstermek zorunda olmasıyla tanınıyor.

Gerçek medyum hoca arayışınızda sizi pek çok zorlu test ve inceleme bekliyor olsa da arayışınızı kolaylaştırmak başka insanların yaşadıkları tecrübelerden geçiyor. Kendini gerçek olarak anlatan pek çok medyumun yaptıkları, çalışmalarının nitelikleri ve dedikleri gibi olup olmadığı yorumlarla insanlar tarafından paylaşılıyor. Arayış sınavınızı kolaylaştırmak için, gerçek insanlar tarafından yapılan bu yorumları incelemeniz tavsiye edilmekte. Unutmayın Ruhani hoca olarak sizlere her zaman yardıma hazırım

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.