Nazar Vefki

Nazar değmesi, ve nazardan kurtulmak için ve nazardan korunmak için bağlantıya geçiniz. İLETİŞİM yazan sayfayı okuyunuz öyle iletişime geçiniz. Nazar vefki budur.

Nazar Duası: İnsan beyninin yaydığı enerji bilimsel olarak ispatlanmış bir şeydir. Özellikle dikkatli bakışla, beyin oraya akması olarak nitelendirebileceğimiz bir durum söz konusu dur. Bu enerji, takip edilen veya bakılan canlı veya cansız nesneye tesir edebilir. Bu gelen nazar enerjisi, kötü bir tesir ise zarar verebilir. Bu durumda nazarın kötü etkisinden kurtulmak gerekir. Bu konuyu açıklayabilmem için konuyu biraz daha açmam gerekir. Diğer sitelerde bu bilgiyi bulamazsınız. Çünkü ne nazarı biliyorlar nede nazar nasıl etki eder ondan haberleri var. Her insanın üstünde bulunan, bir kısmı doğum esnasında gelen, bir kısmı ise sonradan bazı gelişmelerle veya yaşam tarzı üzerine gelen veya kalan çok fazla çeşitte ruhani alemden varlıklar-yaratıklar yaşar. Bunlar iş güç rızık kısmet hatta meslek, aile yaşantısı davranış biçimi gibi pek çok konuda aktif rol oynarlar. Bu varlıkla, doğum esnasında yeryüzüne inmiş olan ervahı ruhaniyetten gelenler olabilir. Aynı zamanda anne baba üstünde olan yararlı veya zararlı olan bir takım varlıklar yine geçebilir yasam esnasında kişinin bulunduğu ve yaşadığı yerler mekanlar, yaptığı iş, büyüye maruz kalıp kalmaması, cin musallatı alıp almaması, ibadetine ya da harama düşkün olup olmaması gibi pek çok etken ile farklılaşır. İş ile bunun ne alakası olur derseniz, örneğin falcılık yapıyorsa, başı bunlardan kurtulmaz,(cinlerden) psikolog ise yine yanı şekilde gelen hastaların çoğu cin musallatına maruz kalmış, cinli hastalar olacağı için, o hastalardan psikoloğa da sıçrama-bulaşma yapacaktır. İşte bu sahi olduğumun ervah-ı ruhaniyet, hayatımızın her alanında bize etki eder. Her insanın bunun gibi, bir çevresi vardır. Bazen nazar zannettiklerimiz değildir. İnsanlar üstündeki ruhaniler bu düşünme esnasında karşıya zarar vermek için saldırabilir veya harekete geçebilirler. Saldırılan hastanın üstündeki ruhaniyet zayıf ise bu çok çabuk etkilenecektir. Nazarın kötü etkisi de yaklaşık bunun gibi zayıf kalmanızdan ötürü üstünüzde çok olur. Sizin üstünüzdekiler iş yapamaz hale gelirler. Böylece ağırlıklar sıkıntılar terslikler çeşitli düzensizlikler baş gösterir. Hatta zarar gördükleri için daha zayıf düşer ve diğer etkenlerden daha çok etkilenilir. Bu kadar çok değişik ve fazla yerden etki aldığı için bu kez insanlar ‘’Yıldızım düşük çabuk nazara geliyorum’’ derler. Durum benim açıkladığım gibidir.

Nazar duaları okumak ve yapmak oldukça etkilidir. Sadece nazar ayeti ile okumak çoğu zaman yetersiz kalır. Az önce bahsettiğim gibi çok farklı değişik etkenler ve durumlarda söz konusu olabilir.

Nazar, sadece bilerek veya hasetlenerek değmez. İyi bir gözle bakış bile yine nazar değmesi olabilir. Çünkü insan, yapı olarak pek çok hareketini veya yaydığı enerjiyi kontrol edemez. Birçok fiil istem dışı olur ve müdahale edemeyiz. Şöyle mantıklı bir düşünürseniz kontrol edebildiğimiz hareketler ve enerjiler, belki anca 100/2sini anca olur. Hücrelerle ilgili olsun vücudun savunma mekanizması hormonlar sinirler, kalp atışı, böbreğin akciğerin çalışması ve benzeri nice istem dışı vücut hareketleri arasındadır. Çok daha inceliklerine inersek aslında milyonda biri bile bizim kontrolümüzde değildir. Bu dahi, her şeyi yaratan Allah c.c. varlığını işaret eder. Tabiî ki nasibi olana ifade eder! Hiçbir sitede bulamayacağınız nazar hakkında bilgiler.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.