Muska Yazma Yöntemleri

Ruhani Hoca medyum, en etkili bakır nohut resim fotoğraf ayırma soğutma papaz mezara kabire gömme yumurta domuz kaşık iplik düğüm uyku kendine sevgili aşk bağlama büyüsü duası yapma bozma, nasıl yapılır bozulur. Büyü bozma nasip rızık kısmet açma cin musallatı tedavisi başarı şirinlik duası büyüsü tılsımı vefki hakkında bilgiler. Yapan bozan medyumlar hocalar gibi bir çok konuda bilgi sahibi olacaksınız.

Bu sitede, tamamen Allah c.c. rızasını gözeterek, yalan bilgilerden kaçınarak tamamen doğru bildiklerimi yazdım. Baştan sona her sayfasını okuyunuz. Birçok konuda benim verdiğim, kimsenin veremediği ayrıntılı bilgiler, bildiklerimin yanında bir hiç kalır. Sözüm ona, yılların havas ilmi üstadıyım, vefk ustasıyım, tılsım yapıyorum, medyumum hocayım diyenler versinlerde göreyim. Ve yakında çok daha geniş ve ayrıntılı ve şaşıracağınız kadar geniş bilgiler vereceğim ki, farkımı çok daha iyi anlayınız.

Vefk tılsım büyü yapıyoruz diyen medyum yada hocalar neden hep yapıyoruz deyip de yaptıklarını sergileyemiyorlar, hiç düşündünüz mü? Sadece yapıyoruz ediyoruz diyorlar, birkaç kitaptan sayfa taratıp, yada benim el yazım olupta zamanında forum sitelerinde yayımladığım çeşitli vefkleri tılsımları sitelerine koyuyorlar. Ben ise sitemin çoğu sayfasına birbirinden tesirli ve değerli pek çok bağlama, aşık etme, büyü bozma gideni getirme cin çarpması konularında pek çok vefk tılsım ve benzeri örneklerin onlarcasını yazıp yayımlıyorum. Madem yapıyorsanız neden sergileyemiyorsunuz maharetlerinizi, bakın ben sergiliyorum.

Ayrıca, birçok büyülü ve cinli hastanın üzerindeki cinleri veya büyüleri daha telefonla konuşurken bile toparlayıp o an sıkıntılarını çözmeye başlayabiliyorum. Madem ilmi ledün sahibisiniz, havas ilmi sahibisiniz, onlarca yıldır bu işi yapıyorsunuz da neden benim yaptığım bu anında büyüyü bozma ve cinleri alma işini yapamıyorsanız? Eğer dediğiniz ilimlere sahip olsaydınız yapardınız. Demekki söyledikleriniz de doğruluk payı yok.

Bu gördüğünüz birden fazla unsur kullanılarak güçlendirilmiş bir şekilde getirme ve aşık etme işine yarayan tılsımlardır. Aşk tılsımları içinde yine bu şekil verdiğim örneklerdendir. Aşık etme büyüsü gibi çeşitli isimlerle anılan bu çeşit formüller oldukça etkili ve yaygındır. Aşk büyüleri gibi isimlendirilen konularda olan bu tarz formüller aslında büyü değildir. Nas indinde genel manada bu şekilde anıldığı için bu tür isimler kullanılmıştır. Bakır büyüsü gibi bir şey denilince aklınıza bunun gibi bir şeklin gelmesi kafidir. Çünkü safran gibi herhangi bir mürekkep veya kalem ile değil, bastırarak iz çıkarma sureti ile hazırlanır, ve tarifte nasıl verilirse öyle kullanılır

 

 

Incoming search terms:

  • mugla yerkesik havva hoca
  • yerkesik havva hoca
  • muğla yerkesik köyü havva hoca
  • havva hoca yorumları
  • yerkesikli havva hoca
  • muğla yerkesik havva hoca telefon numarası
  • havva hoca muğla yerkesik
  • https://ruhanihoca com/muska-yazma-yontemleri/
spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.