musallat ruhani hoca

Musallat Olduğu Nasıl Anlaşılır

Musallatın zararları etkileri saymakla bitmez. Bir çok rahatsızlığın sebebi musallattır. En bilindikleri şunlardır.

1-      Böbrek taşı başta olmak üzere sağlığa çok zarar verirler. Kulak çınlaması, beyinde ur meydana gelmesi, sırt ve bel bölgesinde ağrılar, baş ağrısı, ayak üşümesi gibi birçok rahatsızlık yaparlar. Bunlardan hepsini aynı anda olmaz. Bazı kişilerde ayak üşümesi ve böbrek rahatsızlığı olur. Bazı kişilerde ise bel ve baş ağrısı veya sırt ağrısı olur. Bunun sebebi cinlerin vücutta hangi bölgede olduğuna bağlıdır. Eğer ayak bölgesindeyseler ayak üşümesi veya ayak uyuşması ayaklarda sızlama olur. Bel bölgesindeyseler bel fıtığı olur. Ağrılar sadece bir yerde olmaz. Ağrılar o bölgeyi dolaşır. Baş bölgesindeyseler baş ağrısı ve baş bölgesinde ur oluşur. Bu varlıklar damar içine girdiği için o bölgede kan akışı yavaşlar. Kan akışının yavaşlaması da rahatsızlığa sebep olur. Zaten bu rahatsızlığı olan kişiler doktora gittiklerinde eğer musallat yeni bulaşmışsa tahliller hep normal çıkar. Hastalığın sebebi bulunamaz. Zamanla damarlarda kan pıhtılaşması olduğu için hastalık nükseder. Eğer üreme bölgesindeyseler böbrek taşı yapar böbreği çürütürler, üreme organlarına zarar verirler cinsel hayatın olumsuz etkilenir. Çok sık tuvaletin gelir. Tuvaletten çıktıktan 1 dakika sonra bile idrarın gelir. Kadınlarda cinsel isteksizlik olur erkekte ise ikditarsızlık olur. Erkekteki etkide 2 değişik farklılık olur. Eğer musallatın cinsiyeti kız ise iktidarsızlık olur. Musallat erkekse aşırı azgınlık olur. Bayana değilde parlak erkeğe meyletmesi yapar.

2-      Depresyon ve diğer psikolojik rahatsızlık yaparlar.

3-      Nasibi bağlarlar ve işlerin hep tersine yürür.(Burada etkileri şudur. Örnek iş başvurusuna gidildiğinde işverenin kulağına seninle ilgili olumsuz sözler söylerler. İşverende işe almaktan vazgeçer.)

4-      İbadet etmekte zorlanırsın. Kuran okumakta namaz kılmakta ve zikir yapmakta çok zorlanırsın. Musallat etkisinde olan kişiler namaza çok soğuktur. Namaz kılarken etki altına giren kişiler ise etki altına girdikten sonra ibadet etmede çok zorlanır.

5-      Beynini kullanamazsın. Çoğu zaman beynin durmuş gibi hissedersin. Tabiri caizse beynin saman dolmuş gibi hissedersin.

6-      Arkadaş edinmede sorun yaşarsın. Az arkadaşın olur. Sosyal hayatın olmaz.

7-      Sakarlık olur. Her şeyi kırar dökersin. Hep bir şeyler ters gider. Bana gelince yine böyle oluyor dersin. Birçok şey ilk seferde olmaz ikinci seferde olur. Elektronik eşyalarda arıza çok olur. ATM den para çekeceksindir para çekemezsin. POS cihazında senin kartından para çekmez. Çalıştığın yerde bilgisayarda devamlı arıza olur. Devlet dairesinde işin olur. Tam sıra sana gelince bilgisayarda veya sistemde arıza olur. Bu devamlı olmaz. Ama genelde olur. Çünkü bu varlıklarda canlı olduğu için onlarında bir hayatı olur. Her zaman senin peşinde olmazlar. Ama eğer bu terslikler oluyorsa bil ki o sırada senin yanındalardır.

8-      Her gün yorgunluk olur. Sabahları hep yorgun kalkarsın. Hayattan zevk alamazsın. Meyvelerin ve yemeklerin tadını alamazsın. Sevgi ve şefkat duygun azalır.

9-      Gece uykusuzluk olur. Gece uyuyamaz gündüz uyursun. Sabah ezanı okuyuncaya kadar gözünde gram uyku olmaz. Ama sabah ezanı okunmaya yakın birden uyku basar. Bunun sebebi şudur. Cinlerin gündüzü akşam namazıyla başlar sabah ezanıyla biter. O sırada gündüz olduğu için senin yanındadır. Sana uyku uyutmaz.

10-   Yalnız kalmak istersin. Musallatın bir etkisi evden dışarı çıkamazsın bir diğer etkiside huzursuzluk yapar evde durutmaz dışarı çıkmak yalnız dolaşmak istersin. Bunun sebebi o varlıkların sana etki şeklidir. Nasıl insanların düşünce yapısı farklı olduğu gibi onlarında düşünce yapısı farklıdır. İnsanlara farklı şekilde yaklaşıp farklı şekilde zarar verirler.

11-   Kalp krizi veya felç yoluyla da zarar verirler. Kalp krizi geçiren zaten hakkın rahmetine kavuşmuştur ama felç geçiren veya bir bölgede uyuşukluk olan kişi rahatsızlığının tedavisine bakması gerekir.

12-   Daha sayılamayacak bir sürü etkisi vardır. Bu etkilerden sadece 1i değil birçoğu varsa sende musallat var demektir. En önemlisi ise nasip bağlılığı yapar. Genelde musallat olan herkesin işleri ters gider

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.