musallat ruhani hoca

Musallat Nasıl Bulaşır

MUSALLAT VÜCUDA NASIL BULAŞIR?

Musallat vücuda 3 farklı şekilde bulaşır.

1-Büyü yoluyla bulaşır. Bazı insanlar diğer insanlara delirtme büyüsü, kısmet kapama büyüsü, aşk büyüsü gibi büyüler yaptırırlar. Bu büyülerde cinler kullanılır. Cinler insana musallat edilir. Bu musallat etme yoluyla o kişiye etki edilir. Cinde kendisine yüklenen görevi yerine getirir o kişiye zarar verir.

Delirtmek istiyorsa gözüne gözükür psikolojisini bozar. Nasip bağlılığı büyüsü yapılmışsa büyü yapılan kişinin nasibi bağlanır. Kişinin bütün işleri hep tersine yürür. Büyü yapılan kişinin elini attığı dal kurur, başvurduğu bütün işlerden olumsuz cevap alır, çalışmaya başladığı şirket iflas eder. Burada bir uyarıda bulunmak istiyorum. Bir kişi bir işi çok isteyebilir. O iş olmuyorsa bende nasip bağlılığı var demesi yanlıştır. Mesela lise öğrencisi tıp okumayı isteyebilir. Kolay yoldan para kazanmak isteyen birisi emlakçılık yapmak isteyebilir veya en bilindik meslek oyuncu olmaktır. Bu işleri yapmayı çok istenir ama başarısız olunabilir. Burada benim nasibim bağlı ondan bu iş olmuyor dememek lazım. Senin rızkın o meslekte olmayabilir ama başka bir branşta başarılı olabilirsin. Nasibi bağlanmış kişinin ise hiçbir meslekte veya branşta işi rast gitmez. İşleri hep kazıklamasına ters yürür. İşlerinde hep sorun çıkar. Aynı işi yapan kişilerde hiçbir sorun olmazken ona gelince sorun olur. İnsanlar hep ona cephe alırlar. Sabırla devam etse bile veya tanıdık bir işletmede iş bulduğu için hatır gönül işinden dolayı onu işten çıkarmasalar bile bu seferde sakarlıklar olur. İşlerinde hep aksaklık olur. Çalışırken beyni durur yanlış yapar vs. Bir diğer hususta aşk büyüsüdür. Kişi beğenildiği kişi tarafından elde edilmek için aşk büyüsü yaptırılır. Aşk büyüsü de illaki senin ona aşık olmana vesile olmaz. Hatta hiçbir aşk büyüsü tutmaz. Hep büyü yapılan kişiye zarar verir. Çünkü neticede o kişiye cin musallat ediyorsun ve cinde her zaman insana zarar verir.

2- Cinler insana, insanoğlunun yapmış olduğu hatalar sonucu musallat olur. Örnek verecek olursak bir insan farz ibadetlerinin yanında nafile ibadette yapıyorsa ve bu ibadeti her gün aksatmadan yapıyorsa o nafile ibadet o şahsın üzerine farz olmuş olur. Farz özelliği kazanan ibadeti de zamanla bıraktığında sana bir cin musallat olur. Normalde farz olan bir ibadeti bırakınca da cin musallat olur ama bilinmedik bir konu üzerinden açıklama yapmayı daha uygun gördüm. Sonuç olarak farz ibadeti yaparken terk eden kişiye cin musallat olur ve o cin de insana zarar vermeye başlar. Zaten insanda bunun farkındadır. Namazı bıraktım işlerim ters gitmeye başladı. Zikiri bıraktım başıma şu iş geldi sözleri çok duymuşsunuzdur. Tarikat ve cemaat ehlinde psikolojik rahatsızlıkların ve kısmet kapalılığın en önemli sebebi budur. Zaten bu sorunlar tarikatçı ve cemaatçi kişilerde diğer bireylere göre daha çok görülür. Bu şahıslar da karşılaştıkları sorunların ise Allah tarafından kendilerine imtihan olarak verildiğini sanırlar. Halbuki hayır Allah’tan şer ise şeytandan gelir bunu bilmezler.

 

Bir diğer hususta kişinin yapmış olduğu başka fiiller yoluyla cinin musallat olmasıdır. Kişinin yaptığı hatalar dolayısıyla da musallat olurlar. Zina eden her kişiye cin musallat olur. Atasına itaatsizlik yapan özellikle babasına el kaldıran kişiye atasından beddua alan kişiye cin musallat olur. Kısacası dini kurallara uymayan kişiye cin çok kolay musallat olur.

Son olarakta insanların cinlere zarar vermesi sonucu insana bulaşırlar. Bir insan küçük tuvaletini dışarıda bir yere yaparken eğer o bölgede cin varsa ve idrarıyla o cini öldürmüş veya zarar vermişse zarar gören cinin kendisi veya ölmüşse akrabaları zarar veren insana musallat olurlar. Dışarıdaki tuvalet yapılan yerler genelde pis yerlerdir. Bu pis yerler de cinlerin mekanıdır. Muhakkak oralarda birkaç cin vardır. Onlar sizi görmüşse çekilirler ama uyurken veya arkası dönükken siz onun üstüne tuvaletinizi yaparsanız o varlık ya ölür yada sakatlanır. Bilmeden yaptığınız bu fiil sonucunda peşinize bir musallatı takmış olursunuz. Banyolar, tuvaletler ve pis ortamlar da bu varlıkların mekanı olduğu için bu yerlerdede bu varlıklara zarar verebilir ve bu varlıkları peşimize takabiliriz. Tuvalete ve banyoya girerken “Cennetten kovulan şeytanın erkeğinin ve dişisinin şerrinden sana sığınırım” dışarı çıkarken de “bütün şer varlıkların şerrinden Allah’a sığınırım” diye dua etmek gerekir. Ancak bu duaları yaparak o ortamlarda korunabiliriz.

3-) Cinler insana insanın bir hatası olmadan bulaşırlar. Bu en çok bayanlarda olur. Bayanların özel günlerinde boy abdesti olmadığından onların vücutlarına daha kolay girer çıkarlar. Bu vesileyle de onların vücutlarına bulaşırlar ve o bayana zarar vermeye başlarlar.

Bunun haricinde cinli anneden doğan çocukta doğuştan musallatlı olur. Veya eşlerden her biri musallatlıysa diğeri de musallatlı olur.

Incoming search terms:

  • cinci hoca nasıl olunur
spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.