Büyü bozma

Medyumlar Hakkında

Gerçekten güvenerek işlem yapacak bir medyum hoca arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yapacağımız çalışmaların çoğu Ruhani varlıklardan yardım alarak ve Havas ilmi ile yapılmıştır.

Burada süslü abartılı cümleler yazmayacağım. Gerçek bir medyum hoca arıyorsanız ben 7/24 yanınızdayım. Zaten aradıktan sonra benim hakkında düşüncelerini kendiniz hissedeceksiniz.

Para alan hoca gerçek hoca değildir yanlışını sizlere anlatmak istiyorum. Evet malzeme parası dışında alınan para haramdır. Yapılan işlemlerde tütsü yakılmakta, kullanılan mürekkep misk ve safran ile yapılmaktadır. Dolandırıcı medyum hocalar sizlerden 3000- 5000 Gibi büyük fiyatlar istemekteyse kesinlikle sizi yanlış yönlendirmektedir. Ayrıca medyum yorumları yapan siteler kurarak sizleri bu hoca iyi bu kötü diyerek kendi sitelerinde yorumlar ve medyum isimleri vererek insanları sahtekar hocalar yönlendirmektedirler.

Bir çare bulmak umudu ile bizlere başvuran danışanlarımız ne yazık ki birden çok kez kandırılmış bir çok kez dolandırılmış bir şekilde bizlere gelmektedir. her türlü ruhsal sorunlarınızda çekinmeden arayınız.

Ruhani hoca olarak benim hakkımda da olumsuz yalan yanlış yazanlar oldu. Oluyor da beni aradığınızda sizden istedğim ücretin sadece misk ve tütsü ücreti olduğunu gördüğünüzde zaten bunu anlıyorsunuz.

Şifa Allahtandır ve bizler sadece aracıyız. telefonum sürekli açık çekinmeden arayabilir her türlü sorununuz yazabilirsiniz.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.