Medyum Nedir

Medyum nedir? Kime medyum denir ? Medyumların diğer insanlardan farkı nedir?

 

Bedensiz yaratılan varlıklar ile insanlar arasında bağlantı kurmakta olan insanlara medyum denmektedir. Hassas yapıya ve özel yeteneklere sahip olan bu kişiler genellikle ruhsal varlıklardan etki alabilen bireylerdir. Medyum kelimesinin kökeni Latince olmaktadır. Her ne kadar ülkemizde bazı bireyler bu konuda biraz titiz davranıyor olsa da medyum olmak veya medyumluk Dünyanın her tarafında saygı ile karşılanan mesleklerden bir tanesidir.

 

Ruhsal varlıklar ile etkileşim içinde olan medyum beyin enerjisi bakımından sürekli aktif konumda yer almaktadır. Düşünmüş olduğu bir noktaya odaklandığında nesnelerin, karşısındaki kişinin veya kişilerin gizemli hallerini anlamaya çalışmaktadır.

 

Medyum olan bireyler ruhsal varlıklar ile iletişime geçerek insanlar hakkında ne zaman ne yaşadığı, onun hakkında kimin ne düşündüğü ve benzeri konularda bilgi sahibi olabilmektedir. Günümüzde bir çok web site sayfasına rastlamaktayız. Lakin hemen hemen hepsine de güvenmemiz mümkün değildir. Bu yüzden ilk olarak bi medyumun gerçek medyum olup olmadığını anlamak için web sitesini incelemelisiniz. Deneyimleri, bilgileri ve sizlere sağlayacağı avantaj ve referansları kapsamında seçmiş olduğunuz medyumu inceleyerek dilediğiniz her konuda bilgi sahibi olma imkanına sahipsiniz.

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.