Kısmet Bağlılığı Nedir

Tüm insanlık aleminde yaşayan varlıklar için bir kader ve kısmet çizgisi oluşturulmuştur. Her Müslüman kendisine tayin edinen yazgısında sabır ve metanet ile Allah’tan hayırda gelse şerde inancına sadık kalarak vardır bunda da bir hayır der ve yaşamına şükür ile devam eder.

 

Lakin bazı çevremizde olan bireyler inanç ve iman eksikliğinden dolayı bir çok kötü yönde kullanılan büyü türlerinden uygulatarak rızkımıza mani olmakta. Bu en yakın dostu, ailesi veya arkadaşı dahi olabilen birey büyü yaptırarak onun kısmeti ile oynamaktadır.

 

Toplum arasında bu büyü türüne Kısmet Kapalılığı ve Kısmet Kesmek denilmektedir. Kazancı tam iyi gitmekte olan bir bireyin bir anda işlerinde meydana gelen durgunluklar, kazancı azalması, sürekli nasip olan şeylerin bir daha nasip olmaması tabiri caizse tuttuğu her dalın kuruması gibi durumlar bu etkili büyü sonucunda meydana gelmektedir.

 

Tüm hasetlik ve kıskançlıkların sonucunda kişi karşısındakinin yazgısını değiştireceğini düşünerek böyle yöntemlere başvurmaktadır. Yaratılan her kulun kısmeti açıktır. Lakin önüne büyü gibi bir engel konulduğundan kişi her ne kadar kısmeti açık olsa da hiç bir işte başarılı ve kısmetine ulaşabilir olamaz. Kısmet açma dediğimiz uygulama duaların desteği sonucunda çözülebilen bir yöntemdir. Lakin bu gibi konularda her zaman profesyonel bir hocadan yardım alınmalıdır. Aksi takdirde yapacağınız uygulamalarda boşa kürek çekmiş olabilirsiniz.

Kısmet açma duası, gerekli detay ve bilgilendirme için  Ruhani Hoca ile irtibata geçebilirsiniz:0530 789 85 38

spacer

One comment on “Kısmet Bağlılığı Nedir

  1. Savet Uslu

    Kismetimin kapalı olduğunu düşünüyorum. ..bana yardım edin

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.