Kısmet Açma hakkında

Evlilik çağına gelen birçok kızın en büyük hayali ruh eşini bulmak ve o beyaz gelinliği bir şekilde üzerine geçirmek ancak zaman zaman öyle dönemler oluyor ki bu kızlarımız için pek mümkün olmuyor ve genellikle kısmetimizin kapandığınız düşünüyoruz. Bu tür şeylere inanan biri olarak büyü konusunda da bazı düşüncelerim var ve bu düşünceleri sizinle paylaşmak istiyorum. Kısmet açma büyüsü hakkında fikir sahibi değilseniz eğer bu yazı sizlere biraz olsun bilgi verecektir. Medyumlar sayesinde sizler de kapanan kısmetinizi açtırabilir ve kısa sürede eş adayınız ile tanışabiliyorsunuz. Kısmet açma büyüsü genellikle vefk ile yapılıyor ancak bazı medyumlar bunun için vefk değil, bazı malzemeleri tercih ediyor. Bu malzemelerden bir tanesi ceviz! Yine ceviz üzerine yazılan dua ve ayetler ile birlikte az önce de belirttiğimiz gibi kısmetiniz kısa süre içerisinde açılıyor ve eş adayınızı beklemeye koyuluyorsunuz.

 
Etkili bir büyü olduğunu belirtmek gerekiyor ve genellikle 1 hafta gibi kısa bir sürede büyü de etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Medyum seçiminde dikkatli davranmanızı tavsiye ediyorum çünkü piyasada yalnızca paranızı almak için bekleyen çok sayıda kurnaz medyum var. Havas ilmine hakim olması ve bu konuda belgelere sahip olması önemlidir, bu yüzden dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemizde yer alan medyumlar bu konuda eğitimini en iyi şekilde almış ve gerekli deneyimlere sahip olan medyumlardır.
Gerçek medyum sizlerden para talebinde bulunmaz ancak az önce de belirttiğimiz gibi alınacak malzemeler varsa eğer bunların parasını sizin ödemeniz gerekiyor. İşini kusursuz yapan ve Allah için yapan bu özle kişilere sizler de iletişim numaralarından oluşabilirsiniz. Büyülerin garip bir tarafı var ve hepsi aynı yöntem ya da aynı malzeme ile yapılmıyor, burada da medyumun tavrı ve yeteneği karşımıza çıkıyor. Her medyum kendine göre farklı çalışmalar yapıyor ve eğer gerçekten bu işte iyi ise yazımızın başında da söylediğimiz gibi büyü en kısa sürede etkisini gösteriyor. Vefk ya da malzeme fark etmiyor, önemli olan medyumun yeteneği ve deneyimidir.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.