Kaşık Büyüsü

Ayırma veya birleştirme büyüsü olarak da isimlendirebileceğimiz kaşık büyüsü sevenleri ayırma veya tam tersi olarak birleştirme açısından kullanılmakta olan büyü çeşitlerindendir. Genellikle bir kişinin başka birine karşı duymuş olduğu sevgiden beklentilerini karşılayacak şekilde cevap alınmamasında sıklıkla uygulanmakta olan büyü türünden bir tanesidir.

 

Tesir bakımından son derece etkili ve hızlı sonuç veren bu büyü 2 tane tahta kaşık ile gerçekleştirilmektedir. Seçilmiş olan 2 tane kaşığın içine işlem yapılacak olan kız ve oğlanın adı yazılır.Bu kaşıklar birbirine bakacak şekilde bez parçası ile sıkı sıkıya bağlanır. Sonrasında ise kaşık büyüsü için gerekli olan dua okunmaktadır. Hazırlanmış olan kaşıklar kabre veya temiz olan bir toprak içine gömülerek işlem tamamlanır. Bu işlem birbirine bağlamak için yapılandır.

 

Bir diğer yöntem ise ayırma yöntemi olmakta. Bu uygulamada ise yine aynı şekilde kaşıkların içine isimler yazılarak kaşıklar birbirinde sırı dönük olacak şekilde bağlanmaktadır. Sonrasında ise kaşık büyüsü duası için ayırma büyüsü okunur. Aynı şekilde kaşıklar toprağa veya kabre gömülür. Bir süre sonra ilişkide ayrılık gözlemlenmekte olup çiftler birbirinden uzaklaşırlar. İyi yönde kullanıldığında sevenlerin birbirine bağlanmasına katkı sağlamaktadır. Lakin tam tersi uygulandığında da oldukça tesirli olup birbirini çok seven bireylerde dahi etkili sonuçlar doğurmaktadır.

 

Kaşık büyüsü ile ilgili merak ettikleriniz hakkında Ruhani Hoca ile irtibat kurabilirsiniz: 0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.