Kan İle Uygulanan Büyü

Genellikle evli olan kadınlar tarafından gerçekleştirilmek istenen büyü türü eşlerini geri kazanmak isteyen bireylerin uygulamak istedikleri büyü türünden bir tanesidir. Kadınların ay başı kanları ile yapılmak olan büyü türü İslama son derece aykırı olarak bilinen büyü türüdür. Oldukça tehlikeli ve kötü bir büyü türü olan kan ile uygulanan büyü türü dinen haram kılınmaktadır.

Daha doğru şekillerde uygulanacak olan dua ile gerçekleştirilen uygulamalar bulunmakta iken insanların bu tür pis maddeler ile büyü yaptırmaları ve bunları hayat arkadaşları üzerinde denemeleri son derece yanlış bir davranıştır.

Eşinizi geri getirme, bağlama veya aşk büyüsü uygulamaları için Ruhani Hoca ile irtibata geçerek evliliğiniz ile ilgili yönlendirilerek oldukça mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olabilirsiniz. İrtibat telefonu: 0538 789 85 38

Uygulanan büyü genellikle haram kılındığından yapılmamakta iken bazı medyumlar tarafından uygulanmakta ve kişide ciddi zararlı etkiler yaratacak niteliktedir. Bu açıdan her büyünün ciddi ve tehlikeli bir uygulama olduğu bilinmeli bu kavramda büyü uygulamasına karar verilmelidir.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.