İletişim


RUHANİ HOCA İLETİŞİM

+90 536 349 77 27 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

ruhanimedyum@gmail.com adresinden bana mail atabilirsiniz.

numaraya Whatsapp Aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Saat 10:00  / 23:00 Arasında Ulaşabilirsiniz.

3 comments on “İletişim

  1. Meltem

    üzerime birşeyler serptiler odamda otururken kimse yoktu sonra ruhumu çeken birşey vardı 3gün sürdü geçti. Lavabo da kahverengi adamlar vardı süre duyduğunda ihrama giriyor bitiminde eski galeri ile lavabo ya geri kaçtı sol atardamarda kıpırdtı var gerisi geçti.

  2. Haluk Şen

    Hocam Dua tavsiyeleri ile ilgili sayfanız dan kopyalayıp yapıştırdım. Gerekli olunca okuyacağım. Ve sıkıntısı olanlara da sizin isminizle tavsiye edeceğim. Hakkınızı helal edin. Selam ve dualarımla

  3. Ergin

    Hocam ben 1990 doğumluyum. ilk olarak 2006-07 yıllarında cinleri görmeye duymaya başladım önceleri sadece gece uyuyacağım zamanlarda genelde karabasan dediğimiz tarzdaydı. sonrasında gece gündüz farketmedi sürekli yanımda bir bayan görüyordum gece yattığımda sabah kalktığımda. ve benle ilişkiye girmeye çalışıyordu besmele çekip nas felak suralerini okuyarak zar zor sabah ezanını görüyordum. birsürü hacı hoca gezdik baştan yardımcı olanlar tekrarlandığında birdaha gittiğimizde boğulacak gibi oldular ben bişey yapamam başka bir tane değil bütün kabile var musallat dediler. en son Serkan Kiremit hoca var herkesçe bilinen ona gittim 3 seans boyunca seanslar bitene kadar yani bir ay falan evde herşeyin yeri değişti gündüz evde otururken kapılar kendi kendine açılıp kapanmaya başladı ışıklar yanıpsönmeye başladı eşyalarım yer değiştirmeye başladı vs birçok şey oldu. seanslar bittikten sonra uzun süre hiçbirşey olmadı. ama şuan da gece kafamı yastığa koyduktan sonra sırtüstü yattığım her gece ya daha uyumadan bana gözüküyorlar ya korkutmaya çalışıyorlar yada o an hayatımda biri varsa onla ilgili onun bana söylemediği şeyleri söylüyorlar veya rüya gibi gösteriyorlar ve kesinlikle hepsi doğru çıkıyor. ayrıca o günden bu yana birisine dokunduğumda üstünde büyü varmı veya cin musallatı varmı çok ilginç bir şekilde anlayabiliyorum sanki farklı bir duyu organım oluştu dokunduğumda hissediyorum. veya bir eve veya eski bir harabeye girdiğim zaman orda cin veya büyü olup olmadığını anlayabiliyorum ve büyü varsa büyük ihtimalle yerlerini bile görebiliyorum. birkaç evde girdiğim gibi gözümün önüne yerleri geldi ve buldum onları herkes ağzı açık baktı kaldı. benim sizce ne yapmam lazım. bu şekilde devammı etmeliyim insanlara yardımcı olmaya mı çabalıyım kendimi bu konuda geliştirip yoksa kurtulmak için mi uğraşmalıyım. cevabınızı mail olarak yazarsanız çok mutlu olurum hayırlı akşamlar.

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.