Bağlama Duası

Bağlama duaları hakkında bilgiler. Eşiniz veya sevgiliniz size bağlı değilse, eşinizin veya sevgilinizin gözü dışarıdaysa hiç çekinmeden iletişime geçin. Birileri sürekli aleyhinize konuşuyor sizi gammazlıyorsa, onların konuşmalarını engellemek için arayınız. Evden kaçan giden birini evine bağlamak için de arayınız.

 

Bağlama duası nedir? Aşk sevgi muhabbet, gerek zarar vermek amaçlı olan helak etmek, iyi veya kötü amaçla uykusuz bırakmak gibi, hem iyi yönde hem de kötü yönde kullanılan bir takım çeşitli yollardır.

Evliliklerde yâda yaşanan gönül ilişkilerinde bir takım sadakatsizlikler aldatmalar olabilir. Veya sizden daha annesine babasına, eşine, diğer akraba veya arkadaşlarına bağlı olan kişiler her zaman problem teşkil eder. Gözü dışarıda ve sadık olmayan kişiler içinbağlama duaları yapılabilir. En çok ihtiyaç duyulanları, karı koca arası bağlama dualarıgibi sevgi ve muhabbet ve ısındırma konularındadır. Sonraki süreçte ise en çok dil bağlama duaları. Bunlar ile aleyhinize konuşan dedikodu yapan sizi çekemeyen gammazların düşmanların veya diğer kişilerin engellenmesidir. Böylece aleyhinize konuşmaları engellenmiş olur. Diğer bağlama duası çeşitleri arasında zinadan men etme veya erkeklik bağlama duaları kullanılır. Bunlar genelde hayırlı işler için kullanılmaya uygun türlerdir. Bunlardan farklı olarak görünüşte şer yani zarar vermeye yönelik yöntemlerde vardır. Genellikle bu zarar vermeye yönelik olan bağlama duaları çeşitleri düşmanlara karşı kullanılması gerekse bile asla haksız yere kullanılmamalıdır. Zulüm yapan bir kişiye karşı yapılacak olan müdafaa ile bir masuma yapılacak olan zarar verme arasında elbette hem dini hem ahlaki hem de vicdani olarak elbette fark olur. Rızık bağlama duaları da yaptıranlar vardır. Bunlar da genelde ticari rakipler veya iş rakiplerini veya düşmanlarına zarar vermek veya onlardan kurtulmak için yapılır. Kısmet bağlama duaları de yaptırırlar. Hedef alınan bayan veya erkeğin kısmeti kapatılarak evlenmesinin önüne geçilmeye çalışılır. Bu ahlaki olarak kabul edilebilir bir durum değildir. Gördüğünüz gibi sadece sevgiliyi bağlama duaları yoktur. Pek çokbağlama duası çeşitleri vardır. Bu bahsettiklerim en belli başlı olanlardır. Hiç aklınıza gelmeyecek türleri de vardır. Cinlerin dilini bağlamayı ömrünüzde hiç duymadığınız, ilk benden duyduğunuz bir terimdir. Ve büyük bir ihtimalle de başka hiçbir yerde duyamayacaksınız. Bağlama duaları yapan medyumlar içinde arayabileceğiniz güvenilir hoca benim. Mutlaka iletişime geçin.

Her durumda insanlar bu çeşit dualara ihtiyaç duyabilirler. Daha öncede belirttiğim gibi dua sadece okumaktan ibaret değildir. Bazen gönülden bir yalvarış bile duadır. Söz ile ikrar bile etmeden yapılabilir. Hatta yapılan ameller, yani işler de zahiri dua olarak nitelendirilmiştir. Yani dua sadece manevi değildir, maddi dua da vardır. Yazılarak dua etmekte mümkündür. Bunlarda ayetler Allah c.c. Arapça yahut başka lisanlardaki ismi şerifleri de kullanılabilir. Bunların yanında çok çeşitli özel veya bilindik dualar salavat-ı Şerifeler olabilir. Bunlar biraz yüzeysel kalabilir. İşin biraz derinlerine inersek, vefkler tılsımlar hatemler mühürler ve daireler yazarak ta yapmak mümkündür. Bu nedenlebağlama duaları okumaktan başka yazmak ile de yapılabilir. Bunların hepsinin bir arada kullanılması da mümkündür. Duaları hem okumak hem de yazmak yolu ile kullanabiliriz. İşin şu boyutu vardır. Vefk tılsım ayet daireler dualar esmalar ve salavat-ı Şerifelerin hepsinin kendine has ayrı yapılış kuralları vardır. Bunu bilmeden yapmak boşa kürek çekmektir.

Aşk bağlama duaları ile sevgiliyi kendine bağlama mümkündür. Bunda amaç sevginin şiddetli bir şekilde isteneni isteye çekmektir. Bu durumu sağlayabilecek çeşitli dualar esmalar tılsımlar ve diğerleri bir arada veya ayrı ayrı kullanılabilir. Karı koca arası bağlama duaları yine bunun gibidir. Amaç aynıdır. Bazı yöntemlerde nikah bağı önemli olabilir. Bu nedenle karı koca bağlama duası, sevgililer için kullanmak uygun olmayabilir. Her yöntem kendi alanı için kullanılmalıdır. Sevgiliyi kendine bağlama duaları o iş için daha uygundur. Diğer yolları uygulamamak gerekir. En çok kullanılan ve talep gören bunlardır. Bağlama duaları yapan hocalar için bunlar en gözde olan isteklerdir.

Diğer bir en çok rağbet gören dua çeşidi ise dil bağlama dualarıdır. Arkanızdan konuşan, sizi gammazlayan, dedikodu yapan kişiler için çok kullanılır. Arkanızdan yapılan ve sizi kötülemek için yapılan bu konuşmalar, kişiler inanırsa bağlama büyüleri kadar etkilidir. Düşünsenize birisi size gelip iyi tanımadığınız biri hakkında birçok olumsuz ve yalan söylüyor. Günümüzde hüsnü zan olayı pek olmadığı için öyle kabul ediyorsunuz. Hele ki, birde kalbiniz temiz ve herkesi kendiniz gibi görüyorsanız iş daha kötü. Çünkü ne derse inanıyorsunuz. Hadis-i şerifte Hz. Muhammed (S.A.S.) ‘’Kişiye, yalan olarak, her duyduğunu anlatması yeter’’ diyor. Her duyduğunuza inanmayacaksınız. Bunların önüne geçmek için mecbur dil bağlama duası yaptırmanız gerekir. Örneğin evli olan bir bayanın kaynanası sürekli onu, oğluna kötülerse ona inanır. İnanmasa bile genel olarak toz kondurmamak için annesi haklıymış gibi hareket eder. Kaynana dili bağlama duası şart olur. Yoksa yuva elden gidecektir. Bu tarz çalışmalara çene bağlama duası da denmiştir.

Karı koca arası bağlama duaları yine çok rastladığımız bir istektir. Nedeni bunun dindeki eksiklikler, içki kumar gibi kötü alışkanlıklar örf adet, töre ve yöredeki geleneklerden olur. Bunların yanında özellikle 1. derece akrabalar ve ekonomik sebeplerde gelmeye başlamıştır. Sebep her ne olursa olsun yuvayı kurtarmak gerekir. Karı koca arası bağlama duası bu işe çözüm olabilir. Böylece eşler arası sıcaklık ile birçok engel aşılabilir. Bunların yanında ilgili kişilerin uzak tutulması ve kötü alışkanlıkları bıraktırma duaları ile de diğer yardımcı dualar yapılmalıdır.

Göz bağlama duaları yine istenir. Aslında bu şekil istenmez. Sevgilinin başka hiç kimseye bakmaması için istiyorum denir.  Karı kocanın dışarıda gözü olmaması ve kendisinden başka hiç kimseye bakmaması için diye de söylenir. Göz bağlama duası ile bu sağlanabilir. Ancak sonuçta insanın belirli bir eğilimi varsa mutlaka zorlayacaktır. Bu nedenle ömür boyu kimseye bakmasın derseniz bu pek mümkün değildir. Dil bağlama konusunda da öyledir. Ömür boyu hiçbir kelam konuşamayacak değildir. Bazen kötü konuşmayı bırakır, bazen de çok az konuşabilir.

Eve bağlama duaları bazen ihtiyaç halini alır. Çünkü evde huzursuzluklara neden olacaktır. İster erkek ister bayan olsun fark etmez. Hiç biri eşinin evden kaçıp gitmesini veya gece kahvelerde sağda solda veya komşularında gezmesini istemez. Sonuçta bayan da olsa, erkekte olsa ilgi bekler, sevgi bekler. Bunun önüne geçmek için eve bağlama duası yapılır. Evden uzaklaşıldığı zaman veya gittiğinde evine dönmek ister. Böylece bu sorun aşılmış olur.

Diğer bir konuda uyku bağlama dualarıdır. Bu yöntemle birçok değişik konuda etki edilebilir. Eğer doğru uygulanırsa, en etkili bağlama duaları arasında olur. Bu şekilde isteği yapmaya mecbur bırakılır. Göze uyku girmez. Uyku düğümlenmiştir artık, geceler uzun olur. Ve istenen şey kişinin aklında olur. Onu yapana kadarda uyumak zordur.Bağlama duaları yapan medyumlar hocalar bu yöntemle pek çok işi halledebilirler. Bu nedenle uyku bağlama duası oldukça müessirdir.

Gelelim diğer bazı bağlama duaları çeşitlerine. Nasip kısmet rızık kader baht talih bağlama duaları. Bu konular sadece zarar vermek için kullanılır.  Bu nedenle konulara pek girmek istemiyorum. Rızık nasip kısmet bağlama büyüsü bozmak için yardım isteyebilirsiniz. En etkili sevgiliyi kendine bağlama duaları yaptırmak için de arayabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • Yol baglama duasi
  • ara bozma duaları
  • yol baglamaq ucun dua
spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.