Evlenmek İçin

Evlilik Büyüsü çiftler arasındaki evlenmeye engel olacak kişilerin ikna olmasını sağlamak veya karşı cinsi evlenmeye ikna etmektir.

Evlilik büyüsünde yapılan işlemin tek bir amacı vardır. Eğer yaptıran kişi düşüncelerinde samimi ise ve sevdiği kişiyle evlilik yönünün de engel olan (ailesi) vs ya da evlenmek için düşündüğü kişinin ikna olmaması nedeniyle yapılan çalışmalardır. Evlilik Büyüsü için Ama şunu iyi bilmeliyiz ki evlilik amaçlı yapılacak işlemlerde sufliyatlara başvurarak bir işlem uygun görülmez çünkü bu işlemler kişinin muradı hasıl olduktan sonra bozulur ve Cin’li bir çalışma olduğu için Yapan yada yapılana kişinin evlilik yıldızını düşürür aralarında ayrılık hacet olur. Evlilik düşünülerek yapılacak işlemler hayırlı saat lerde ve hayırlı günlerde yazılarak kişiler adına müvekkel kılınan Rahman’lar (hüddam) davet edilerek ilk önce kişiler arasında Evlilik büyüsü için evlilik yıldızları bağlanır. Aşk Büyüsü ile Yapılacak olan bu işlem için günün de ve saatinde havas yada ledün ilmine ait dualı bir tılsım at yazılarak yapılacak olan bu işlemlerin kalıcı ve ömürlük olmasını sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı niyeti ciddi olan kişilerin bu tarzda yaptıracakları işlem ile sevdiklerini kendilerine Ram edeceklerdir.

Evlilik büyüsü için Okunacak bu dua işlem ile birlikte kişiler üzerinde gayet etkili ve denenmiş çalışmalar arasında yer alır. Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun,küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih,la nüferriku beyne ehadin min rusülih,ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha,leha ma kesebet ve aleyha,mektesebet,rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na,rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina,rabbena vela tühammilna,mala takatelena bih,va’fü anna,vağfirlena,verhamna,ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn. bu dua 7 adet mum alınarak her bırının uzerine 41 defa okunarak yakılmaya başlanır zira her gun bır edet yakılır sevdiği ona mutlaka ram olur.

Evlilik Büyüsü Evlilik büyüsünü amaçlayarak yapılan bu işlemler büyü kısa sürede etki etmez çünkü büyüler konumuzda açıklık getirdiğimiz gibi kişiye etki ettikten bir süre sonra bozulur ve işlemi yaptıran ve işlem yapılan kişilerin evlilik yıldızını düşürür buda ayrılıklarına sebep olur. Medyum Ruhani  Hoca Bu havas da Yalnız yapılacak olan işlem Havas yada Ledün ilmine ait çalışmalar olduğu taktir (Dualı çalışmalar vefk ler kasemler ) kişinin üzerine uygulamalar bittikten sonra 7 günde etki edip 14 gün içerisinde tesirini gösterir ve evlenecek olan kişiler arasında Rahmanların etkisiyle 1 ila 3 ay arasında sevdiğin kişiyi evlilik babında bağlarsınız.

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.