Eve Bağlama Büyüsü

Eve Bağlama Büyüsünde ilk hedef kişinin yaşadığı eve bağlanmasını ve gerek olmadıkça evden dışarı çıkmamasını sağlayarak, evdeki diğer aile fertlerine zaman ayırmasını sağlamaktır. Genellikle erkeklerin arkadaş ve aile çevrelerinden etkilenerek iş haricindeki tüm zamanının dışarıda geçirmesinden kaynaklanan sorunların çözümünde eve bağlama büyüsü etkili sonuçlar verir.

Eşiniz, iş çevresi veya arkadaşlarıyla sürekli dışarıda (kahvehane, cafe, bar vb.) kalıyor ve size, ailenize yeterli zamanı ayıramıyorsa bu problemin çözümünde eşinizin eve bağlanması tam istediğiniz sonucu verecek ve eşinizin tüm boş zamanını size ayırmasını sağlayacaktır.

Ailelerin etkisinde kalan eşlerin evine bağlanmasını sağlamak amacıyla da yapılan eve bağlama büyüsü bazı zamanlarda ayrılma düşüncesinde olan eşlerin evlerini terk edememesi içinde yapılabilir.

Eve Bağlama Büyüsü, kendisine bağlama yapılan kişinin tüm zamanlarını evde geçirmesini sağlamaz. Başka bir ifadeyle, işini gücünü bırakıp evde oturmasını sağlayacak bir yöntem değildir. Zorunlu dışarıda olmak gerektiği durumlarda işlerini yürüten kişinin ailesi ve eşine ayırması gereken zamanları başka yerlerde geçirmesine fırsat vermeyen bir yöntem olarak değerlendirmek gerekir.

EVE BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Eve bağlama büyüsü de diğer yöntemlerde olduğu gibi büyü niteliğinde bir çalışma değildir. Yine diğer çalışmalarda olduğu gibi Esma-ül Hüsnâ’lar, Ayet-i Kerimeler ve dualarla yapılır. Kişilerin bilgilerinden hareket ederek yapılan vefkler diğer uygulamalarla istenilen sonucu verir.

Kişinin boş zamanlarını evinde geçirmesini sağlayan bu çalışmada eşler karşılıklı olarak evde gereken saygı ve sevgiyi göstermelidir. Ben eve bağlama büyüsü yaptırdım diyerek, evde her türlü problemin yaşanması durumunda yapılacak çalışmadan sonuç beklemek doğru değildir.

Unutulmamalıdır ki, ilişkilerin devamı karşılıklı saygı ve sevgiden geçer. Diğer taraftan vefkin etkisi geçici değildir. Etkisi normal şartlar altında ömür boyu devam eder. Sonradan yapılan büyülerde ve yaşanan aşırı gerginliklerde vefk etkisiz hale gelebilir.

– Eşiniz size zaman ayırmıyor mu?

– Eşiniz boş zamanlarında eve gelmiyor mu?

– Birlikte olduğunuz kişi sizi ihmal mi ediyor?

– Eşiniz arkadaşlarından vazgeçemiyor mu?

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.