Dil Bağlama Büyüsü

Aile içerisinde veya çevrenizde size karşı sivri dilli olan ve sürekli eleştirerek sizlere zarar veren bireylerin bulunması sonucunda dua ve büyü yöntemlerine yönelmektesinizdir. Bu kavramda uygulanmakta olan büyü türüne dil bağlama büyüsü adı verilmektedir. Genellikle sıklıkla yaptıran bireyler eşler, sevgililer ve kayın valideler olmakta.

 

Sadece sevgililer arasında değil düşmanların kendinize karşı kötü sözler etmesi açısından da dil bağlama büyüsü uygulanabilmektedir. Dil bağlama büyüsü dua ve büyü şeklinde 2 farklı yöntemle uygulanmaktadır. Lakin ilk olarak dil bağlama büyüsünün uygulanması daha faydalı olacağı düşünülmelidir. Dua her zaman büyüden daha hayırlı bir uygulamadır.

 

Her derdin çaresine erişmek için öncelikle olarak dua edilmelidir. Dua ve diğer işlemler için kişi hiç bir zaman kendi başına hareket etmemeli. Her türlü amaç ve isteklerde Allah tarafından vesile kılınan insanlara başvurulmalıdır.

 

Dil bağlama büyüsü için önerilen dualar okunmaktadır. Bunun yanı sıra dil bağlama büyüsü işleminde gerçekleştirilen yedi renk ipek ip alınarak bağlama işlemi gerçekleştirilmekte olup okunan dualar sonrasında oldukça ağır bir taşın altına ip koyularak bağlama işlemi ile ilgili dilek dilenir ve sonuç olarak bağlama işlemi sonlandırılır.
Dil bağlama büyüsü için gerekli dua ve önerileri Ruhani Hoca ile görüşebilirsiniz: 0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.