cin musallatı

Cin Musallatı Tedavisi

Cinlerle insanların mücadelesi dünya kurulduktan bu yana olmuştur. Biz her ne kadar farkında olmasakta asalak yaşam tarzı olan cinler insanlarla iç içe yaşamaktadırlar. Evimiz sokağımız bahçemiz aklınıza gelebilecek her yeri onlarla birlikte kullanmaktayız. Banyo ve tuvaletimizi oturma odası olarak kullanan cinler fotoğraf ve evdeki biblo şeklindeki heykellerda onların yaşam alanıdır. Tek bir cin çeşidinden bahsemeyeceğimiz için her tür farklı mekan ve objelerde yaşamaktadır. Dini inancı olan cinlerde olduğu için Müslüman cinler genelde evlerin kıbleye bakan köşelerindeki yarıklarda yaşarlar.  Osmanlıda binaların kıbleye bakan köşelerine yapılan kuş sarayları aslında cinlerin yaşamı için yapılmış binalardır. Kuş saraylarına dikkat edilirse o mekanlarda pek kuşlar yaşanmadığı da görülebilir. Şimdiki insanlar cinlerden bihaber olsada Osmanlı insanı cinlerle iyi geçinmiş dolayısıyla cin rahatsızlıkları Osmanlıda çok az görünmüştür. O yüzden Osmanlı altın çağlarını yaşamış ve her alanda başarılı olmuşlardır. Tabiî ki her devletin bir ömrü olduğu için Osmanlıda doğal sınırlarına aştıktan sonra yıkılmıştır.

Kaza ve kader İslamiyette hiç tartışılmaması gereken bir konudur. O yüzden fazla derine dalıp insanların zihnini bulandırmak istemiyorum fakat kısaca bir kafa karıştırmadan da edemiyorum. İnsan iradesi aslında o kadar çok bağımsız değildir. Cin musallatına maruz kalan bir kişi birçok hal ve hareketi cinlerin yönlendirmesiyle yapar. Yaptığı birçok günahıda insana cinler yaptırır. Günaha batmış namaz kılamayan hastalar iyileştikten sonra eski günahlarını işlememektedirler ve ibadete başlamaktadırlar.  O halde demekki insan iradesi o kadar da bağımsız değildir. Nasibi bağlanmış bir kişi ne kadar çok mücadele etsede iş bulamaz evlenemez evliyse boşanır. Daha uzun uzadıya yazılacak birçok konu olsa da biz buna kısaca cin musallatı manevi bir hastalıktır ve tedavi edilmelidir.

Tedavi olmak isteyen kişi bizimle irtibata geçerse ona yardımcı olmak isteriz. Şunu hatırlatmakta yarar görüyorum. Biz ne falcıyız nede büyücü. Bizim tek uğraş alanımız tedavidir. Onun için lütfen falcılıkla ve büyücülükle ilgili bizden istekte bulunmayınız.
Bakım yapmak için bize müracat eden kişilere de ricada bulunuyorum lütfen böyle bir istekte bulunmasınlar. Tedavi olmak isteyen kişiye zaten bakım yaparak ona uygun tedavi yöntemi hazırlıyoruz. Arayış içinde olan ve tedavi olmaktan ziyade sadece bakım yaptırmak isteyenler bizi lütfen meşgul etmesin. Biz sadece kararlı kişilerle ilgileniyoruz arayış içinde olan kişilerle zamanımızı harcamak istemiyoruz. Onun için bizden kendisine bakım yapılmasını isteyen kişilerin isteklerini geri çeviriyoruz.

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.