images 1

Büyüden Korunma

 

Büyüye maruz kalmış kişiler o büyünün bir şekilde giderilmesi yada o büyünün bozulması mümkün olmadan sonrasında korunmuş olması çok zor olur. Kişilerin temiz ve saf haldeyken bazı dualara sarılması onları bu büyülerden koruyacaktır. Örneğin Ayetel Kürsi duası okunarak pek çok büyüden korunma sağlayabilirler. Yine diğer bir sure olan Felak Suresi de sizi büyülerden koruyacak önemli surelerdendir.

Her zaman sıcak ve soğuktan bedenimizi nasıl koruyorsak ruhumuzu da büyülerden korumak için belli süreler içinde bu duaları tekrar etmemiz gerekir. Ruhumuzu sürekli dua ederek dış kötülüklerin etkisinden uzaklaştırabiliriz.

Kötü büyülerin hemen hemen hepsi insanlara zarar verir. Bu yüzden kötü büyü yaptıranların yerleri öbür dünyada cehennem olacaktır. Yapılan büyüler 2 gruba ayrılır. Bunlar aktif büyü ve pasif büyüdür. Bu büyülerden diğer yazılarımızda söz edeceğiz. Şimdilik burada sadece isimleri yazarak geçelim.

İnsanlar yukarıda saydığımız korunma uygulamalarını yapmalarına rağmen halen bu büyülerden korunma sağlanamadı tespit edilmiş ise yapılaması yada izlenmesi gereken en doğru yol büyüden korunmak için uzman bir hocadan yada medyumdan korunma vefki talep etmeleri gerekir. Medyumların sizin büyülere karşı korunma sağlamanız için hazırladıkları çok güçlü çalışmaları vardır.

Eğer doğru bir medyum tarafından hazırlanan büyüden korunma vefki yaptırırsanız bu koruma vefki sizi tüm büyülerin kötü tesirlerinden uzak tutarak tam bir koruma sağlayacaktır. Elbette bu büyüden korunma vefklerini taşıyan insanların öncelikle bu yapılan vefklere tam olarak yürekten inanmaları gerekir. Çünkü kişiler eğer üzerlerinde taşıdıkları vefklere samimi olarak inanmıyorlarsa bu vefklerin faydasını göremeyeceklerdir. Vefklerin çalışma prensibi ilk olarak inanmaktan geçer. Bu yüzden insanlarımızın çoğu bunu bilmedikleri için vefkerin bir tesirini görmediklerini söylerler. Oysa durum farklıdır yani bu vefkin etki etmemesinin sebebi onların zayıf inançlarından kaynaklanmaktadır.

Büyüden nasıl korunabiliriz başlıklı makalemizde sizlere faydalı olmaya çalıştık. Umarız bu yazımızın sizlere bir faydası olmuştur.

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.