images 1

Büyüden Korunma Yolları

Büyü etkisinde kalan kişinin, üzerindeki kötü etkiler araştırılmalı, büyü belirtileri gözden gerilmeli, hangi büyü uygulaması yapıldığı bulunmalı, büyünün nasıl etki etmesinin sağlanıldığı Uzman Medyum tarafından özenle çözümlenmelidir. Bu aşamalardan sonra Medyum tarafından büyü bozma yapılabilir.

Hangi büyü yapılarak  nasıl bir büyü etkisinin sağlandığını? bulmak önemlidir çünkü çözüm kişiye özel olarak düzenlenecektir, ancak bu şekilde kesin sonuç alınabilir.

Kişiye özel yapılmayan işlemler rastgele ve geçici çözümler sunar, uzman medyum hangi büyü bozma uygulaması sonuç verecekse o çalışmayı yaparak devam eder. Kesin kalıcı ve etkili sonuç almayı garanti etmiş olur, ezbere hareket etmez.

İtina ve özenle çalışır kişiye özel büyü bozmada ve korunmada etkili çözüm sunar kötü etkilerin tamamını giderir.

Uzman Medyum Tarafından yapılan büyü bozma uygulamalarıyla kötü tesirler giderilip tamamen temizlendikten sonra, korunma için bir büyüden korunma uygulaması yapılması tavsiye edilir. Bu kişiye bağlıdır ister büyüden koruma yaptırır kullanır veya bunu tercih etmeyerek işini şansa bırakabilir.

Büyüden koruma uygulaması yapılmadan da ömür boyu kötü tesir almadan yaşamını geçirebilir dediğimiz gibi bu şansa kalmıştır. Uzman medyum tarafından tavsiye edilen büyüden koruma uygulamasının da yapılmasıdır. Bunu için yapılacak uygulamalar ayrıdır.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.