Büyü Bozma

Büyü Bozma sizlere her çeşit sihir iptali için kullanılacak olan etkili büyü bozma duası diyeceğim, El-Fettah ismi şerifinin tecellisi ile sizi rahatlatıp büyüden kurtulmak için etkili bir vefktir.

İLETİŞİM sayfasını okuyarak mail yada telefon yolu ile benimle bağlantıya geçiniz. Birçok alanda bilerek yapılan büyülerin yanında, hiç haberimiz bile olmadan çok çeşitli yollarla büyü etkileri aldığımız da oluyor. Bunlar, sanki kişiye büyü yapılmış gibi çok kötü ve negatif etkiler bırakıyor. Bazen çok fazla etki olmadığı için hiç şüphelenilmiyor Büyü belirtilerine bakıp bütün belirtileri gösterse bile bana kim büyü yapacak diyerek bunu kabullenemeyen pek çok kişi vardır. Bazıları şüphelenip, büyü nasıl anlaşılır gibi araştırmalar yapıp öğrenmek istiyor. Bu grup genelde diğerlerine göre daha şanslıdır. Çünkü kendisindeki ailesindeki veya çevresindeki bir takım olumsuzlukları gözlemleyip bir şeylerin olmaması gerektiği gibi gittiğini görüp bunun nedenini aramıştır. Büyü testi adı verilen bir takım yollara başvurup ta yine buna kanaat getirmiş olan kişiler de var. Evvela, büyü nasıl etki eder, büyü etkileri nelerdirgibi soruların cevabını bulan kişiler, elbette ki daha avantajlı olacaklar. Önce şüphe sonra delil-kanıt ile bunu ispat etmiştir. Burada ispattan kastım, büyülü hastanın yaşadıklarını daha önceden yaşadıklar ı belirtilerin tespit edilip bir yerde yazmasıdır. Büyü belirtileri taşıyan insanlar bilmelidirler ki, üstünüzde büyü var. Kabul etseniz de var kabul etmeseniz de var.  Büyü belirtileri nelerdir öğrenmek istiyorsanız, büyü nasıl anlaşılır yazısını mutlaka okuyun. Eğer sizde belirtilerin bir kısmı varsa mutlaka arayın. Büyü bozan hocalar ise bu konuda uzman olmak zorundalar. Çünkü eğer yanlış kişilere giderseniz bu size zarar getirecektir. Büyü bozan medyumlar ararken, ilerideki zamanlarda hayatınızı karartan kişiler olarak anımsayabilirsiniz. Büyü bozma çocuk oyuncağı değildir. Siz iyice araştırmadan kesinlikle bu işlemleri yaptırmayın. Büyü tedavisi için belirli bazı şartlarda gerekir. Bunlardan bazıları olmadan kesinlikle bu iş yapılamamalıdır. Büyülü hasta tedavisi işini bilen uzman biri veya birileri tarafından yapılmadır.

1- Teşhis yapılması şarttır  Öncelikle gerekli bilgi tecrübe ile teşhis konulmalı. Kişide hangi belirtiler var, uykusu bozuk mu işlerinde terslikler yaşıyor mu aile içi geçimsizliği var mı baş ağrıları oluyor mu, sebepsiz ağlamalar, vesveseler karamsarlıklar yaşanıyor mu, veya eve dükkana girdiğinde daralmalar sıkıntılar yaşanıyor bunların tespit edilmesi gerekir. Evde veya dükkanda daralma veya sıkıntı oluyorsa evdeki büyüyü bozma ya da dükkandaki büyüyü bozma işlemleri yapmak icap eder. İnsanın üstündeki büyü çeşitleri hangi tür büyü yapıldığı biliniyorsa o formüle özel olan büyü bozma çeşitleri uygulanabilir. Örnek olarak vermek istersek düğümle yapıldığı biliniyorsa sihrin, düğüm büyüsü bozma için hazırlanmış olan özel yöntemler uygulanırsa daha etkin bir yol izlenmiş olur. Bazı sihir türleri ise özellikle kendilerine özel olan bazı yöntemlerle bozulabilir. Bazı kişiler direk ruhaniyet vasıtası ile de bozabilir.

2- Büyülü hasta tedavisi için gerek büyü bozulacak hastanın gerek ise büyü bozan hocanın sahip olduğu imkânlar da göz önüne alınmalıdır.  Büyü bozma tedavisi için gerekli teşhis konulduktan sonra neler yapılabilir ona bakmak lazım. Çünkü bazı kişilerin üzerindekileri bozmak için kişi gönüllü olmaz. Bu sebep ile yapılan iş,  gizli bir şekilde yapmak gerekmektedir. Bu kişi büyü bozma duası taşımayacağı için büyü bozmak için duaları içip yıkanma gibi uygulamalar yapmayacağı için alternatif yollar denenir. Bunların içinde en uygun olanı çoklu içirme formülleridir. Burada olması gereken, mümkün olduğu kadar ihtiyaca göre çoklu büyü bozma yolları yapmaktır. Yani kişiye ne kadar fazla işlem yapılırsa Allah C.C. ın izni le yapılanlar o kadar başarılı olur ve büyüden kurtulmak için dualar o kadar çok fayda eder.

Çok fazla büyü bozma ayetleri vefki tılsımı muskası vardır. Fakat sadece bunlar değil, aynı zamanda pek çok daha değişik sınıflandırma yapılır. Büyü bozma tılsımları taşıma yakma serpme gömme cinlerle müdahale hacamat tütsüler ile baharatlar ile de büyü bozma yöntemleri mevcuttur. Bunları Büyü bozma vefkleri gibi sayfalarda uzunca açıklayacağım. Büyü nasıl bozulur o konu hakkında da detaylarla bilgi vereceğim. Büyü bozma vefki nedir,büyü bozma tılsımı nasıl yapılır, büyü bozma muskası nasıl yapılır, taşınırken nelere dikkat edilmelidir. Bu ve bunun gibi pek çok bilgi verilecektir. Papaz büyüsü bozma, adet kanı büyüsü bozma karı koca arası ayıran büyüleri bozma da dahil bütün büyüleri bozan medyum hoca arıyorsanız mutlaka benimle iletişim bölümünü okuduktan sonra bağlantıya geçin.

Incoming search terms:

  • büyü bozulurken belirtileri nelerdir
  • büyü bozulurken vücutta neler olur
  • büyü rühani nasıl bozulur
  • büyü bozulurken neler olur
  • büyü bozulurken insan neler yaşar
spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.