Büyü Bozdurmak

Havas ilmi ile birlikte kendini en iyi şekilde geliştiren ve muazzam yeteneği ile de fark yaratan İstanbul medyum, özel güçlere sahip olan insanlardan bir tanesidir. Sizlere gerçek gibi görünmeyebilir ancak medyum denildiğinde zaten tanım içerisinde özel güçlere sahip ve durugörü konusunda kendisini geliştirmiş kişi olarak yer almaktadır. İleriyi görebilme ve gelecek hakkında belli başlı fikir yürütme konusunda profesyonel olan ve havas ilmini de gerçek medrese eğitimi ile almış olan kişilere medyum adı veriliyor. Kalp gözü açık insanlar demek de doğru olacaktır ve Allah yolunda ilerleyen bu insanlar, cami imamı ya da hoca adını verdiğiniz İslami kişiliklerden çok daha farklı bir karaktere sahiptir.
Büyü yapmak, gelecek hakkında fikir yürütmek ve durugörü yeteneğini kullanmak bu kişilerin en büyük özelliğidir ve sıradan insanlara göre çok daha farklıdırlar. Elbette hiç kimse gelecek hakkında net bir şeyler söyleyemez ancak doğru tahminler yapabilir ve bu insanlar da medyumlardır. İstanbul medyum, piyasadaki diğer medyum bozmaları gibi sizleri kandırmak yerine, İslamiyete uygun bir şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar. Kendilerini Allah yolunda bir işçi olarak tanımlayan bu özel insanların kalp gözlerinin açık olduğunu söylemiştik ve 6. His konusunda da oldukça başarılı insanlardır. Sizlerin sorunlarını en iyi şekilde tesbit eden ve bu sorunlara kendi yöntemleri ile en iyi şekilde çözüm üreten kişiler sayesinde artık sorunlarınız kısa sürede yok oluyor ve daha mutlu bir yaşam da sizleri bekliyor.

Kendinizi daha iyi hissetmek ve gelecek hakkında fikir edinmek adına sizler de İstanbul medyum ile iletişime geçebilir ve gelecek hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz.
İstanbul’da ikamet eden birçok kişi bu medyumdan hizmet almaya devam ediyor ve fazlasıyla olumlu yorumlara sahip olduklarını da belirtmek gerekiyor. İstanbul medyum sayesinde sizler de çok sayıda sıkıntıdan kurtulacak ve kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Bu özel insanlara çok şey borçlu olduğumuzu düşünüyorum çünkü gerçekten insanlara yardım etmek ve onların iyiliğini düşünmek için yaratılmış özle insanlar ve değerlerini de bilmek gerekiyor.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.