images 1

Büyü Belirtileri Nelerdir

Üzerimde büyü etkisi var mı? Birileri bana büyü yapmış mı? gibi soruların cevaplarını vereceğimiz bu makalemizde büyü belirtilerinin neler olduğunu açıklamakla başlayalım.

Üzerinde büyü etkisinden şüphelenenlerin öncelikle şu noktalara dikkat etmesi gerekli ve şu sorulara cevaplar vermesi gereklidir:

Rüyalarında sık sık hayvan görüyor musunuz?
Yerli yersiz aniden sinirlenip ortamı terk ediyor musunuz?
Sık sık kavga etme eğilimi baş göstermiş mi?
Hayattan bazen boğulacak gibi olup kaçacak başka gezegenlerin hayalini kuruyor musunuz?
Birilerinin sizi takip ettiği hissine kapılıyor musunuz?

Size kimlerin ne amaçla büyü yaptıklarını kişisel çabalarınızla tespit etmenize imkan yok. Medyumlar bunu tespit etmek için çalışıyorlar. Tek bir büyü mü yoksa birden çok büyü mü yapılmış? Büyü yapan kadın mı erkek mi? Büyü yapan kaç kişi ? Size ne amaçla hangi büyü yapılmış? Gibi soruların cevaplarını işinde uzman bilgi ve beceri sahibi Medyum Ruhani Hoca verebilir.

Üzerinizdeki büyüleri bozmak için size özel VEFK hazırlayarak size verilen zaman aralığında üzerinizde kötü sonuçlar doğuran ve yaşamınızı olumsuz etkileyen büyülerden kurtulabilirsiniz. Medyum Ruhani Hoca yıllardır insanlar üzerinde kara büyüleri kaldırmakla kalmıyor aynı zamanda insanların hayrı için e yaşamın daha mutlu olması için de VEFK yazıyor.

Kişisel psikolojik sorunlarınızdan pozitif bilimin çözemediği düğümleri çözmek Medyum Ruhani Hoca’nın işi.

Günümüzde insanların birbirleri ile olan ilişkilerinde güvensizlik sevgisizlik ve sadece çıkar özlü sahte samimiyetle zehirlenen ilişkiler hayatı cehenneme çeviriyor. Sizi en çok sever görünen bir akrabanız arkadaşınız ya da dostunuz size zarar vermek için olmadık büyüler yapabiliyor. Bunun sayısız örnekleri var.

Güzel bir işiniz ve güzel bir eşiniz varsa işiniz zor! Kem gözlerden korunmak ve kötü niyetli insanların kötü emellerinden korunmak için dini bütün Müslüman medyumlardan biri olan Ruhani Hoca’ya VEFK yazdırabilirsiniz.

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.