Bursada Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri. Evliliğinizde veya ilişkilerinizde olumsuzluklar sadakatsizlikler, uyumsuzluklar yaşıyorsanız benimle iletişime geçiniz. Ya da birileri sürekli aleyhinize dedikodu yapıyorsa onların konuşmalarını engellemek için arayınız. Sevgiliyi kendine bağlama büyüleri veya karı koca arası bağlama büyüleri için arayınız. İLETİŞİM sayfasını okuyup, oradaki bilgilerle mail atabilir yada arayabilirsiniz.

Sevdiğinizin size aşık olması, karı koca arasındaki sevgi ısındırması ve aleyhinize konuşanların konuşmaması, aldatan eşiniz yada sevgiliniz için çok gezenin veya gidenin geri gelmesi için bağlama büyüleri yapan hocalar arıyorsanız iletişime geçin. Sürekli aleyhinize konuşan, dedikodu yapanların dillerinin bağlanması için de iletişime geçiniz.

Bağlama büyüsü nedir? Gerek aşk sevgi muhabbet, gerek kahır etmek zarar vermek, uykusuz bırakmak gibi hem iyi yönde hemde kötü yönde kullanılan bir takım yöntemlerdir.

Evliliklerde yada yaşanan gönül ilişkilerinde bir takım sadakatsizlikler aldatmalar olabilir. Veya sizden daha annesine babasına, eşine, diğer akraba veya arkadaşlarına bağlı olan kişiler her zaman problem teşkil eder. Gözü dışarıda ve sadık olmayan kişiler için bağlama büyüsü denilen bağlama duaları yapılabilir. En çok ihtiyaç duyulanları, karı koca arası bağlama büyüleri gibi sevgi ve muhabbet konularındadır. Sonraki süreçte ise en çok dil bağlama büyüleridir. Bunlar ile aleyhinize konuşan dedikodu yapan sizi çekemeyen gammazların düşmanların veya diğer kişilerin engellenmesidir. Böylece aleyhinize konuşmaları engellenmiş olur. Diğer bağlama büyüsü çeşitleri arasında zinadan men etme veya erkeklik bağlama duaları kullanılır. Bunlar genelde hayırlı işler için kullanılmaya uygun türlerdir. Bunlardan farklı olarak görünüşte şer yani zarar vermeye yönelik yöntemlerde vardır. Genellikle bu zarar vermeye yönelik olan bağlama büyüleri çeşitleri düşmanlara karşı kullanılması gerekse bile asla haksız yere kullanılmamalıdır. Zulüm yapan bir kişiye karşı yapılacak olan müdafaa ile bir masuma yapılacak olan zarar verme arasında elbette hem dini hem ahlaki hem de vicdani olarak elbette fark olur. Rızık bağlama büyüleri de yaptıranlar vardır. Bunlar da genelde ticari rakipler veya iş rakiplerini veya düşmanlarına zarar vermek veya onlardan kurtulmak için yapılır. Kısmet bağlama büyüleri de yaptırırlar. Hedef alınan bayan veya erkeğin kısmeti kapatılarak evlenmesinin önüne geçilmeye çalışılır. Bu ahlaki olarak kabul edilebilir bir durum değildir. Gördüğünüz gibi sadece sevgiliyi bağlama büyüleri yoktur. Pek çok bağlama büyüleri çeşitleri vardır. Bu bahsettiklerim en belli başlı olanlardır. Hiç aklınıza gelmeyecek türleri de vardır. Cinlerin dilini bağlama büyüleri ömrünüzde hiç duymadığınız, ilk benden duyduğunuz bir terimdir. Ve büyük bir ihtimalle de başka hiçbir yerde duyamayacaksınız. İdrar bağlama sıkça duyduğumuz bir işlemdir. Genelde hırsızları bağlamak için kullanılır. Bağlama büyüleri yapmak için her meslekte olduğu gibi bunda da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Yapılan yanlışlar, dönülmez sıkıntılara sebep olabilir. Bu nedenle uzman birinden yardım almanız şarttır.Bağlama büyüleri bozmak yine aynı şekildedir. Eğer bilen birinden yardım alamazsanız daha zor durumlara düşeceğiniz muhtemeldir.

Bağlama büyüleri yapan medyumlar hocalar içinde arayabileceğiniz güvenilir hoca benim. Mutlaka iletişime geçin.

Incoming search terms:

  • idrar içirme büyüsü
  • eşine idrar içirmek
  • kocaya idrar içirmek
  • idrar içirme büyüsü nasıl yapılır
  • kocaya çiş içirmek
  • sevgiliye idrar içirmek
  • erkeğe idrar içirmek
  • idrar içirmek büyüsü
  • idrar içirmek
  • eşine çiş içirmek
spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.