Boy Hamaylı Nasıl Oluşturulur

Boylama kullanırken en nemli kavram içermekte olduğu amaçtır. Boylama uygulması bir çok amaç ile yapılabilmektedir. Hamaylı uygulanırken bazı hususlara dikkat edilerek uygulama gerçekleştirilir. Kişinin boynuna denk uzanan hamaylı olduğu gibi normal boyutlarda oluşturulan boylamalar da mevcut bulunmaktadır.

 

Çeşitli simgeler ve yazılar ile oluşturulan hamaylılar sonucunda iki ucu birleştirilerek uygulanacak olan kişi 41 kez hamaylının orta kısmından geçirilmektedir. Bu işlem sırasında hamaylı için dualar okunarak bazı işlem ve uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

 

Aile Hayatı, Kişisel yada Psikolojik Sorunlar, Hastalıklar yada Sara Rahatsızlığı, Cin Musallatı, Büyüden Korunma, Düşman Şerrinden Korunma, Vahşi ve Yırtıcı hayvanlardan Korunma, Dedikodulardan yada Kötülüklerden Korunma, Bedensel Rahatsızlıklardan Korunma, Kısmet Açma, Evlenme vs. gibi sorunların yaşanması durumunda uygulanmakta olan boy hamaylı son derece etkili ve etnik bir uygulama türü olarak tercih edilmektedir.

 

Ay duraksamaları hesaplanmaktadır.

İlim tecrübeleri ve geniş kapsamlı bilgiye dayanan bu yöntem ile destek sağlanarak hamaylı uygulanmaktadır.

Uygulama yapılırken kişinin anne ismi ile uygulama gerçekleştirilmektedir.

Kişinin anne ismi ve ebcedsel hesabı ele alınarak uygulama yapılmaktadır.

Boylamanın gerçekleştirileceği zaman dilimi iyi bir şekilde saptanmaktadır.

Kullanılacak malzemeler hiç kullanılmamış olmalı ve bu malzemeleri seçerken tedarikli davranılmalıdır.

Boylamanın okuması yapılır.

Boylamanın tütsüsü belirlenmekte ve tütsü yakılmaktadır.

Uygulama sadece yapıldığı zaman içinde değil belirli olarak oluşturulan gün ve gece boyunca belirtilen sayılarda yapılmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için Ruhani Hoca ile irtibata geçmelisiniz:0530 789 85 38

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.