Bağlama Büyüleri

İlişkilerde yaşanmakta olan sorunlar üzerine yapılan manevi çalışmalar sonucunda manevi bir çalışma sürdürmek için uygulanmakta olan büyü türüne bağlama büyüsü adını vermekteyiz. Genellikle eşler arasında yaşanan sorunlar ve bir süre sonra yaşanan ilgisizlikler ve problemler sonucunda dilendiği şekilde devamı sağlanmakta.
VEFK adını vermiş olduğumuz çalışmalar sonucunda etkili sonuçlara erişmenizi sağlayan bağlama büyüsü yöntemi genel olarak bakıldığında bir büyü olarak sayılmamaktadır. VEFK kaynaklı olarak gerçekleştirilen enerji ve bileşene tesirli bir tür dua sayılmaktadır.

 

Tılsımlar ile yapılmakta olan çalışma gerçek yaşamda büyü olmamasına rağmen büyü olarak adlandırılmış ve toplu içerisinde de bu isimle yayılmıştır.
Bağlama büyülerine eşi bağlama büyüsü, sevgili bağlama büyüsü, uzaktan bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, koca bağlama büyüsü, eve bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, erkekliği bağlama büyüsü, iki kişiyi bağlama büyüsünü örnek olarak verebilmekteyiz.

Bu büyü türleri genellikle sıklıkla tercih edilmekte olan büyülerdendir. Büyü yöntemleri sayesinde bir çok işlem gerçekleştirilerek eşler veya çitler hem evlerine bağlı birer birey olmak da hem de eşlerine bağlı bireyler olmaktadır. Genellikle eşleri ile ilgili sadakat büyüsü yaptıran bireylerin ise oldukça belirttiği sorunlar:

 

Eşimin hayatında başka bir kadın var!
Eşimi başka bir kadın etkileyerek baştan çıkardı.
Eşiniz sizin hakkınızda kötü olduğunuzu mu düşünmekte.
Ailenize ve size yeterli derecede ilgi göstermiyor.
Evinizi ve sizi ihmal ediyor.
Kendinize olan güveni hiç bir zaman kaybetmeyerek dua etmeyi ve sabırla ilerleyeceğinizi unutmamalısınız.

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.