Aşk Vefki

Aşk vefki kişiye özel hazırlanmaktadır etkili ve tecrübe edilmiş vefkler ile sevdiğinizi ömür boyu kendinize büyü yaptırmadan bağlaya bilirsiniz. Sevdiğinizi Kendinize dualı vefkler ile canı gönülden sevmesini ve sevgisini kendinize bağlayabilirsiniz. 

Aşk vefkleri alanında en iyisi Medyum Ruhani  Hoca

Vefkler de olduğu gibi aşk vefkinin de yüzlerce çeşidi vardır. Vefk yapılacak kişi yada kişilerin yıldızı belirlenmelidir.Yıldızınız için uygun zaman dilimi tespit edilmeli ve o zaman diliminde aşk vefki hazırlanmalıdır, çünkü her vefk belli bir gün ve saatte hazırlanır. İşte o gün ve saatte yıldızınızı ve gurubunuzu ebcet hesabıyla bularak belirlenir.

Bu konuda Medyum Ruhani hoca detaylı bilgiyi telefonda vermektedir. Örneğin yıldızınız Zuhal, gurubunuz Toprak ise size Zuhal yıldızının uygun olduğu bir zaman diliminde Toprak unsuru bir vefk hazırlanmalıdır ki emelinize ulaşabilesiniz.

Aşk Vefki Nedir , Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır , Aşk Vefki Nasıl Yapılır , Vefk Nedir , Ebced Hesabı , Geri Getirme Vefki Nasıl Yapılır , Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır. Diğer vefklerde olduğu gibi aşk vefki içinde okunması gereken dualar vardır, çünkü okunacak bu dua vefkin manevi enerjisini oluşturur.

Tam bu nokta çok önemli çünkü dua burada şifreli bir kilide benzer, onun içinse kaç kez okunacağı en önemli kısmıdır. Vefkin duası ne fazla ve de eksik okunmalıdır ki kısa sürede sonuç alınsın.

Aşk vefkinde Esma-ül Hüsna’dan Allah (c.c)’ün 99 adından biri olan Ya Cami virdinin vefki çok etkilidir. 600-700 yıl önce vefk ilmiyle uğraşan bir çok İslam Alimi’de Ya Cami vefkini sayısız eserde tavsiye etmiştirler. Bu İslam Alimlerine şöyle bir örnek vermek gerekirse, İmam-ı Gazali, İmam-ı Kurtubi gibi daha bir çok İslam Alimi’nin bu konuda sayısız eseri mevcuttur.

Aşk Vefki Nedir , Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır , Aşk Vefki Nasıl Yapılır , Vefk Nedir , Ebced Hesabı , Geri Getirme Vefki Nasıl Yapılır , Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır Sorularına tarafımızdan cevap bulabilirsiniz.

 

Medyum Ruhani  Hoca Aşk vefkleri konusunda başarılı sonuçlar sağlar. 40 Yıllık büyük tecrübesi yurt içi yurt dışı binlerce çalışmış olduğu kişi ve kişilerin memnuniyeti bu alandaki uzmanlığının ispatıdır.

Detaylı bilgi ve yardım için kendisine ulaşmanızı konuşup görüşüp tanışmanızı tavsiye ederiz. Medyum Ruhani Hocayı Aramaktan Çekinmeyin.

 

spacer

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.