Büyü Belirtileri ruhani hoca

Almanya Medyum

Almanyadaki Medyumlar gayrimüslim bir ülke olması hasebi ile  bizim topraklarımızda yetişmiş ilim tahsili ve terbiyesi almış işin uzmanı medyumlar kadar etkili olmayabilirler. Almanya’da yaşayan vatandaşlar için ve Avrupa’nın diğer ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımız için Almanyadaki Medyumlara gitmeye gerek yok. Artık Almanya Medyum Ruhani  Hoca  internet sitesi üzerinden kolayca ulaşılmaya hazır sizlerin sorunlarını çözmek için bekliyor.
Kendisine bir telefonlar kolayca ulaşabilir ve sizden isteyeceği bilgileri mail yolu ile atabilirsiniz. Sorunlarınız üzerinde çalışarak sizler için en etkili VEFKİ yazacak olan Almanya Medyum Ruhani  Hoca  yazdığı VEFKİ kargo yolu ile sizlere postalatacaktır.

Aldığınız direktifler doğrultusunda VEFKİ istenilen yere koyduktan sonra 10 ile 40 gün arası bir bekleme aşamasına gireceksiniz.

Bu aşamada gözlerinize inanamayacağınız olumlu değişiklikler görürseniz şaşırmayın. Bir çok VEFK yazdıran kişi ;

  • Benden kaçan sevgilim bana geri döndü!
  • Birden bire Kısmetim Açılıverdi!
  • Yuvam her nasılsa kurtuldu!
  • Yıllardır istediğim ve sevdiğim kızı artık verdiler!

Gibi mutluluk verici postalar ve mailler yollamaktalar. Bu mailleri alırken sevinmemek elde değil.

İnsanların refah ve mutluluğu için bir takım eterik varlıkları devreye girmeye zorlamak ve onlara hayırlı işler yaptırmak gerçekten mutluluk vericidir. Bazı insanlar Medyumların bu işleri nasıl başardıklarını merak edip sorarlar.

İşi yapan medyumlar değildir. İşi yapan VEFKLER’dir. VEFKLER bir takım enerjileri –güçleri bağlayıcı kılmaktadır. Elbette ki uzman ve yetenekli ellerle yazılan VEFKLER’den bahsediyoruz.

Sıradan insanların yazdığı VEFKLER’in işe yaramaması çok doğaldır. Çünkü bu iş İLİM isteyen bir iştir. İlim ile birlikte aynı zamanda doğuştan bir takım özel yeteneklere de ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu özel yetenekler ve İlim yan yana geldiğinde  insan “Evrenin Halifesi “ olduğunu gerçekten anlayabiliyor.

spacer

Leave a reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.